Nasza nowa strona - sprawdź!

nowy.globkurier.pl

Tanie przesyłki kurierskie listowne

 

GlobKurier.pl jako profesjonalny operator logistyczny oferuje swoim klientom możliwość nadawania wszelkiego rodzaju przesyłek kurierskich listownych, zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. Obsługę nadań kopertowych GlobKurier.pl realizuje we współpracy ze starannie wybranymi i największymi firmami kurierskimi, takimi jak DHL, DPD, czy UPS, co daje nam gwarancję bezpiecznej i szybkiej dostawy do adresata. Współpracujemy również z Pocztą Polską, która jest głównym spedytorem przesyłek kopertowych, jednak wysłanie ich przez Globkurier.pl daje Ci gwarancję ekspresowej i przede wszystkim bezpiecznej przesyłki. Dodatkowo udostępniamy możliwość dostarczenia koperty tego samego dnia, pod warunkiem, że zostanie opłacona do godziny 11.
 

Czym jest przesyłka listowna?


Przesyłka listowna to inaczej przesyłka dokumentowa o wadze około 0,5kg. Jak łatwo się domyślić, przesyłka ta nadawana jest w kopercie, czyli płaskim papierowym opakowaniu służącym do przesyłania listów, kartek pocztowych lub innych, tym podobnych przesyłek.

Ze względu na różnorodność przesyłek kopertowych, same koperty również występują w wielorakich formatach i mają specjalistyczne zastosowanie (np. koperty kurierskie, koperty bezpieczne itp.). Innym przykładem kopert specjalistycznych są koperty bąbelkowe, których używa się do delikatnych przesyłek.

Niezależnie od tego, co chcesz wysłać i jaką kopertę wybierzesz, z nami zrobisz to szybko, tanio i bezpiecznie.

Możesz już teraz wycenić swoją przesyłkę listowną i zamówić kuriera. Tylko u nas znajdziesz tanie przesyłki kurierskie listowne. 
 

przesyłki kurierskie listowne

 

Jak wysłać przesyłkę kopertową?


  1. Wyceń swoją przesyłkę za pomocą naszej szybkiej porównywarki usług.
  2. Wybierz opcję wysyłki.
  3. Przygotuj swoją przesyłkę do wysłania
  4. Przekaż przesyłkę kurierowi
  5. Śledź przesyłkę on-line