• opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Kurier UPS Mława

  Zamów kuriera UPS w Mławie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier UPS Mława

  UPS, czyli United Parcel Service “zagościł” w Polsce w 1992 roku. Firma, na przełomie lat, perfekcyjnie dopasowała system pracy do oczekiwań Klientów. Oferując szeroki dostęp do swoich usług, zarówno mieszkańcom dużych miast, jak i mniejszych miejscowości, takich jak Mława. Przewoźnik z odpowiednio dużą troską podszedł także do wypracowania jak najbardziej prostego systemu nadawania przesyłek, tak by nie sprawiał on nikomu najmniejszych trudności. W Mławie UPS uruchomił dwa stacjonarne punkty obsługi paczek. Są one zlokalizowane na ul. Grzebskiego 34, w “Markecie Intermarche” oraz w “Galerii Alkoholi” na ul. Stary Rynek 14.

  kurier ups

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Nadanie przesyłki za pośrednictwem platformy GlobKurier.pl nie nastręcza najmniejszych trudności. Wystarczy bowiem po wejściu na stronę główną podać nazwę kraju nadania i odbioru przesyłki. Jej wymiary i wagę oraz ilość paczek. Po wprowadzeniu tych danych i po wycenie przesyłki, system wyświetli listę firm kurierskich do wyboru. Łącznie z podaniem indywidualnych cen za usługę. Na tym etapie należy wybrać przewoźnika UPS i ewentualnie zaznaczyć usługę zamówienia kuriera.

  Celem zwiększenia zasięgu działania, United Parcel Service opracował, uruchomił i udostępnił dla swoich Klientów rozbudowaną sieć stacjonarnych punków obsługi przesyłek – UPS Access Point, rozlokowanych na terenie całego kraju. Mieszczą się one w lokalnych sklepach i punktach usługowych. Proces zamyka opłacenie zlecenia oraz wydrukowanie i naklejenie na przesyłkę listu przewozowego. Potem pozostaje już tylko oczekiwanie na wizytę kuriera.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Mławie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: