Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Mława

Zamów kuriera DHL w Mławie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Mława

Mława położona jest na Wzniesieniach Mławskich, w pobliżu rzeki Mławki, w północnej części województwa mazowieckiego. To jedno z najstarszych miast Mazowsza, w przeszłości Mława była miastem królewskich Korony Królestwa Polskiego. Obecnie Mława przyciąga inwestycje i szybko rozwija się pod względem gospodarczym. Już w okresie PRL-u w mieście rozwijał się przemysł elektroniczny w zakładzie UNITRY – teraz w tym miejscu produkowane są nowoczesne telewizory marki LG. Mieszkańcy Mławy chętnie korzystają z usług kurierskich. Bez wątpienia warto zwrócić uwagę na usługi kurierskie świadczone przez firmę DHL – to światowy lider w branży logistycznej, który świadczy swoje usługi w większości krajów. Na całym świecie firma DHL zatrudnia 350 000 pracowników, którzy dbają o to, by nieustannie podnosić jakość dostawy.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Zastanawiasz się w jaki sposób najkorzystniej nadawać paczki w Mławie? Zamów kuriera DHL za pomocą platformy Globkurier.pl. To proste i wygodne narzędzie, które pozwala błyskawicznie wycenić przesyłkę u kilkudziesięciu przewoźników działających na polskim rynku, w tym DHL. W ten sposób masz pewność, że nie przepłacasz. Aby wycenić paczkę, wejdź na stronę główną i wypełnij formularz, w którym podasz wymiary paczki i interesujące Cię dodatkowe opcje. Nie musisz się rejestrować – wystarczy podać dane kontaktowe. Rejestracja może oznaczać jednak dodatkowe zniżki, a także wygodę dla klientów biznesowych. Po wyborze interesującej Cię opcji opłać zamówienie online – dostępne są różne opcje płatności. Kolejnym krokiem jest przekazanie paczki do wysyłki.

Za pośrednictwem firmy DHL możesz nadawać przesyłki krajowe, międzynarodowe oraz firmowe i palety. Ceny są przyjazne dla klientów, wielu z nich uważa że kurier DHL to sprawdzony tani kurier w Mławie. Za wysyłkę standardowej paczki o wadze pięciu kilogramów na terenie Polski zapłaci jedynie 11,97 zł (oferta dla klientów zarejestrowanych, nie zawiera opłaty paliwowej), a ubezpieczenie na kwotę 50 tyś. zł możesz wykupić już za 3 zł netto. Kurier DHL ma również bardzo atrakcyjną ofertę dla klientów biznesowych, na przykład działających w sektorze e-commerce.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Mławie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: