Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Krono

Zamów kuriera UPS w Krośnie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Krosno

Usługi kurierskie wciąż rozwijają się i z każdym rokiem zadziwiają klientów nowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami, które jeszcze bardziej ułatwiają proces nadania i odbioru przesyłki. Sprawdźmy, jak wygląda branża kurierska w Krośnie. Krosno to średniej wielkości miasto, które może pochwalić się naprawdę dużym wyborem firm kurierskich realizujących usługi w tym regionie. Tak duża konkurencja na rynku usług kurierskich jest wynikiem rosnącego zapotrzebowania na wysyłkę i transport nie tylko przesyłek nadawanych przez osoby prywatne, ale firmy, które od dłuższego czasu cieszą się z ogromnego popytu na swoje towary oferowane przez internet. Dla wielu firm szybkość transportu towaru i niski koszt jest priorytetem. Takie potrzeby zapewnia kurier UPS, który od wielu już lat działa na terenie Krosna. Większość paczek, których opieką otoczył UPS, trafia do odbiorców już w ciągu 48 godzin od nadania. Jeśli jednak zależy nam w Krośnie na jeszcze szybszą realizację usługi, możemy postawić na usługę express, która gwarantuje nam dostarczenie towaru nawet w następnego dnia roboczego. Tak innowacyjna usługa jest możliwa dzięki zaawansowanej siatce kurierów UPS i ich dobrej organizacji. 

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Jak tani kurier UPS działa na terenie Krosna? Wysoka jakość obsługi jest zauważalna nie tylko przez klientów nadających paczki, ale też przez tych, którzy te paczki odbierają. Przede wszystkim na korzyść UPS Krosno świadczą długie godziny pracy. Pierwsze przesyłki są rozwożone już o godzinie 9 rano, ostatnie natomiast trafiają do klientów o godzinie 19.  Tak długie godziny pracy kurierów gwarantują sprawne otrzymanie paczki bez względu na nasze godziny pracy. Każda przesyłka jest odpowiednio zapowiadana, poprzez wiadomość trafiającą na naszą skrzynkę e-mail oraz sms.  Jeśli jednak nie ma nas w domu w dniu wizyty kuriera, z powodzeniem możemy odebrać ją w późniejszym czasie w punkcie UPS Access Point. Czym dokładnie są Access Point? 

To uczestniczące punkty wysyłkowe, które mogą posłużyć nam zarówno za miejsce odbioru paczki, jak i jej nadania. W Krośnie dostępne są aż 3 takie punkty rozlokowane w strategicznych miejscach miasta, co sprzyja szybkiemu dotarciu do nich i odbiorze naszej przesyłki. UPS to kurier, którego usługi wchodzą również w skład partnera logistycznego Globkurier. To właśnie za pośrednictwem Globkurier jesteśmy w stanie w błyskawicznym tempie sprawdzić wszystkie dostępne oferty firm kurierskich realizujących takie usługi, wypełnić formularz, opłacić przesyłkę i oddać ją kurierowi. Wszystko to odbywa się z pozycji kanapy w naszym salonie, dzięki czemu nadanie przesyłki nigdy nie było jeszcze tak komfortowe, a przy okazji tak tanie. Jeśli chcesz nadać przesyłkę, zamów kuriera UPS z Globkurier. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Krośnie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: