Menu

globbox

Globbox Krosno

Sprawdź ofertę GlobBox w Krośnie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Krosno

Czy można zarobić na byciu kurierem? Jak zdobyć klientów jako tani kurier? Czy w Krośnie jest już otwarty punkt Globbox Krosno? Przeczytaj artykuł i znajdź odpowiedzi na powyższe pytania.Powiemy ci, czego szukają dzisiaj klienci i jak założyć swój własny punkt paczkowy. Przeczytasz również, jak długo trzeba czekać na zwrot inwestycji i co potrzebujesz, aby założyć swój punkt Globbox Krosno. Rozwój branży kurierskiej w Polsce, potrzeby klientów i bardzo zróżnicowana dostępność do usług pocztowych w kraju przekonuje coraz częściej, że najlepszy kurier w Polsce to tani kurier. Krosno nie jest wyjątkiem. Mieszkańcy miasta mają co prawda dostęp do wielu przewoźników, jednak wydaje się, że żaden z nich nie oferuje atrakcyjnych i konkurencyjnych cen przy zachowaniu wysokiej jakości usług. 

Nadaj przesyłkę z Globbox

Jedną z najlepszych firm kurierskich, która oferuje swoje usługi w atrakcyjnych cenach, jest Globbox. Niestety, punkt paczkowy Globbox Krosno jeszcze nie funkcjonuje, choć znajdują się one w wielu innych miastach. To świetna okazja dla osób, które widzą w branży kurierskiej szansę na rozwój lub dodatkowy zarobek – to okazja, aby oferować tańsze usługi kurierskie w Krośnie i zdobywać więcej klientów. Najbliższy punkt kurierski Globbox znajdziesz w Jaśle, na ulicy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 20 (Trafika). Punkt otwarty jest od poniedziałku do soboty włącznie, w godzinach 09:00 – 20:00. Szukasz dodatkowego źródła zarobków? Zacznij pracować jako obsługa punktu paczkowego Globbox. Coraz więcej Polaków korzysta z usług przewoźników innych niż Poczta Polska. Dzięki konkurencyjnym cenom i szerokiej ofercie Polacy częściej wybierają komercyjne firmy przewozowe, szukając idealnego przewoźnika. Jednym z kryteriów wyboru jest cena oraz możliwość nadania przesyłki z domu

Nikt nie chce stać w kolejkach przy okienku! Możesz skorzystać z tej sytuacji i zacząć zarabiać z Globbox. Otwórz swój punk paczkowy w Krośnie lub innym mieście. Średnie minimalne zarobki z jednego punktu Globbox to nawet 1000 złotych! Inwestycja zwraca się w pierwszym miesiącu pracy punktu paczkowego, a Ty znajdujesz więcej stałych klientów swojego sklepu czy punktu usługowego – w końcu przy okazji nadania lub odebrania paczki można zrobić nawet małe zakupy! Więcej informacji o pracy kuriera czy otwieraniu punktów paczkowych znajdziesz pod linkiem: https://www.globbox.net/punkt_paczkowy. Jak możesz znaleźć więcej informacji o otwarciu swojego punktu kurierskiego Globbox?

1. Zadzwoń na infolinię Globbox – numer telefonu (22) 295 15 75

2. Napisz maila na adres globbox@globbox.net

Zarejestruj swój punkt paczkowy i zacznij zarabiać już dziś.

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Krośnie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: