Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Jarosław

Zamów kuriera UPS w Jarosławiu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Jarosław

UPS, czyli United Parcel Service rozpoczął swoją działalność w Polsce w 1992 roku. W dniu dzisiejszym przewoźnik posiada swoje punkty w całej Polsce, zarówno w dużych miastach jak i małych miejscowościach, takich jak Jarosław. Przewoźnik latami pracował na swoją popularność, dostosowując system pracy do zmieniających się oczekiwań Klientów. Dzisiejsze rozwiązania, wprowadzone przez firmę, zapewniają szeroki dostęp do jej usług i komfort dla Klientów. Zatem, na jakie udogodnienia mogą liczyć mieszkańcy Jarosławia? Mieszkańcy Jarosławia i pobliskich miejscowości mogą nadawać i odbierać przesyłki w punktach UPS Access Point zlokalizowanych między innymi na ul. Konfederackiej 8, w pawilonie handlowym “Mega-Sam” czy w drogerii, na ul. Witosa 2.

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Nadawanie przesyłki na platformie jest bardzo proste. Po wejściu na stronę GlobKurier.pl należy podać kraj nadania i odbioru przesyłki, jej wymiary, wagę oraz ilość paczek. Po wycenie ukaże się lista przewoźników, którzy mogą wykonać usługę. Wraz z indywidualnymi cenami za zlecenie. Na tym etapie procesu należy wybrać przewoźnika UPS i uzupełnić dane adresowe i kontaktowe nadawcy i odbiorcy. Można również zaznaczyć usługę zamówienia kuriera. W ostatnim kroku należy uregulować płatność za zlecenie, wydrukować i nakleić na paczkę list przewozowy. Potem pozostaje już tylko oczekiwanie na kuriera. Celem zwiększenia dostępu do swoich usług, UPS stworzył sieć drobnych punktów, zajmujących się obsługą przesyłek i noszących nazwę UPS Access Point.

Są one rozmieszczone w placówkach handlowych i punktach usługowych na ternie całej Polski. Kolejnym rozwiązaniem, znacznie poszerzającym dostęp do usług UPS, jest możliwość składania zleceń poprzez sieć Internet. Z opcją zamówienia kuriera po odbiór nadawanej paczki. Natomiast dla wygody swoich Klientów UPS, oprócz standardowych godzin dostarczania przesyłek przez kurierów, mających miejsce pomiędzy godz. 9.00, a 19.00, w dni robocze, uruchomił dodatkowe opcje doręczeń. Mianowicie, w ramach usługi dodatkowej, można zamówić dostawę w dzień wolny od pracy lub na konkretną godzinę. Ponadto przewoźnik uruchomił dla swoich Klientów możliwość śledzenia przesyłek, na każdym etapie ich podróży.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Jarosław

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: