Menu

kurier dpd

Kurier DPD Jarosław

Zamów kuriera DPD w Jarosławie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Jarosław

Rosnąca popularność zakupów online sprawiła, że obecnie większość z nas korzysta z usług firm kurierskich. Oczywistym jest, że nie chcemy za nie przepłacać i zastanawiamy się jaki tani kurier w Jarosławiu jest w stanie zapewnić nam wysoką jakość usług. Wśród firm działających na terenie tego miast bardzo dobrymi opiniami cieszy się kurier DPD. Jarosław jest bowiem miejscem, w którym firma ta działa prężnie i oferuje klientom dogodne rozwiązania. Poznajmy je więc nieco bliżej. Kurier DPD to firma, która została założona we Francji ponad 50 lat temu. Obecnie działa jednak na terenie całej Europy, w tym również w Polsce oferując szeroką ofertę przesyłek wśród których znajdziemy przesyłki standardowe i te o niestandardowych wymiarach, przesyłki krajowe i zagraniczne a nawet transport paletowy. Co więcej, DPD posiada również bardzo atrakcyjne ceny usług. Jak jednak zamówić kuriera DPD w Jarosławiu? Okazuje się, że nie jest to trudne.

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier DPD w Jarosławiu ma doskonale przygotowaną sieć punktów, w których możemy nadać paczkę oraz odebrać swoje przesyłki. Na terenie miasta znajdują się bowiem 4 punkty DPD Pickup. Działają od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00 poza punktem pod adresem Kruhel Pełkiński 167. W tym miejscu możemy bowiem nadawać paczki przez cały tydzień od godziny 6.00 aż do 22.00. Każdy z mieszkańców miasta ma więc szansę zdążyć wybrać się do punktu. Co ważne, nie jest to konieczne. Pracujący od 8.00 do 18.00 kurierzy mogą bowiem również odebrać paczkę spod naszych drzwi. Aby zamówić taką usługę wystarczy jedynie odwiedzić stronę Globkurier.pl.

 

To nowoczesna platforma, za pośrednictwem której możemy wycenić swoją przesyłkę podając jej wymiary oraz wagę. Następnie wystarczy jedynie wybrać ofertę kuriera DPD, podać adres nadania oraz dostawy paczki a kurier zgłosi się po nią już następnego dnia roboczego. Za pośrednictwem platformy zapłacimy za usługę oraz wydrukujemy niezbędne dokumenty. Możemy również śledzić naszą paczkę, co jest dodatkowym udogodnieniem. Jeśli zaś chcemy nadać paczkę w punkcie Globkurier.pl wskaże nam gdzie znajduje się najbliżej położony.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Jarosławie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: