• kurier poczta polska

  Kurier Poczta Polska Terespol

  Zamów kuriera w Terespolu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier Poczta Polska Terespol

  Terespol to liczące około 5500 mieszkańców miasto przygraniczne, położone w północnej części województwa lubelskiego. Ze względu na znajdujące się w nim przejście graniczne z Białorusią jest w nim duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie i logistyczne. W Terespolu znajduje się jedna placówka Poczty Polskiej. Mieści się ona przy ulicy Wojska Polskiego 100. Można w niej zarówno odbierać, jak i nadawać przesyłki kurierskie. Trafiają one do odbiorców w czasie do pięciu dni roboczych – w praktyce większość paczek jest dostarczanych w 48 godzin. W sytuacji, gdy zarówno adres nadawcy, jak i odbiorcy znajduje się na terenie tej samej miejscowości, możliwe jest też doręczenie w ciągu jednego dnia. Kurierzy w Terespolu rozwożą przesyłki w dni robocze, między 8:30 a 17:30.

  kurier poczta polska

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Zamówienie kuriera Poczty Polskiej w Terespolu może się odbyć bez konieczności wizyty w urzędzie pocztowym. Paczka może być odebrana bezpośrednio spod wskazanego przez Ciebie adresu. Wystarczy, że skorzystasz z GlobKurier.pl, podążając za instrukcjami na naszej stronie internetowej. Pierwszym etapem jest podanie podstawowych informacji na temat przesyłki w przeznaczonym do tego formularzu. Należą do nich m.in. wielkość paczki i miejscowość nadawcy oraz odbiorcy. Dzięki temu możemy stworzyć zestawienie ofert nawet do pięćdziesięciu przewoźników. Spośród nich wybierz kuriera Poczty Polskiej i wypełnij formularz, w którym muszą znaleźć się następujące dane:
  – dane kontaktowe nadawcy oraz odbiorcy,
  – adres nadawcy i odbiorcy,
  – informacje o dodatkowych ubezpieczeniach i usługach, które chcesz wykupić.

  Płatności możesz dokonać gotówką u kuriera lub online, dzięki systemowi szybkich przelewów. Następnie wystarczy, że wydrukujesz i umieścisz na paczce list przewozowy. Kurier przyjedzie w wyznaczonym czasie i odbierze od Ciebie przesyłkę. Korzystanie z GlobKurier.pl to tani kurier w Terespolu oraz innych miastach. Dzięki długoletniej obecności na rynku oferujemy naszym klientom ceny niższe nawet o 70% w stosunku do tych, które mogą oni uzyskać bezpośrednio w danej firmie. To wygodna, bezpieczna i oszczędna forma nadawania dowolnego typu przesyłek – zarówno na terenie Polski, jak i tych kierowanych poza granice kraju.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Terespolu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: