Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Terespol

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Terespolu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Terespol

ORLEN Paczka to dawniejsza Paczka w RUCHu. Dzięki połączeniu sił, doświadczenia, solidności i precyzji oddajemy do Twojej dyspozycji profesjonalne usługi kurierskie, które odpowiadają na wszystkie istotne kwestie, co do tego, jaki powinien być najlepszy kurier. ORLEN Paczka to opcja, dzięki której nadasz i odbierzesz swoją przesyłkę w kiosku RUCHu, na stacji paliw PKN ORLEN, w sklepikach partnerskich i wygodnych automatach paczkowych, czyli w miejscach, gdzie i tak bywasz na co dzień! W mieście znajdują się dwa punkty nadania i odbioru paczek. To sklepy Groszek przy ul. Wojska Polskiego 141 oraz 172.

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Nadanie i odbiór przesyłek jeszcze nigdy nie były tak proste i wygodne. Aby nadać przesyłkę, wypełnij formularz online znajdujący się na stronie GlobKurier.pl, podając dane nadawcy i odbiorcy. Następnie wybierz punkt nadania dogodny dla Ciebie i dla Twojego odbiorcy. Dokonaj szybkiej płatności online, a już po chwili dostępny będzie list przewozowy i unikalny kod. List możesz wydrukować i nakleić na paczkę lub jak wolisz, przepisać wygenerowany kod na opakowanie swojej paczki. Możesz go również podać w miejscu nadania. Teraz zanieś swoją przesyłkę do wybranego punktu nadania przy okazji, wracając z pracy lub robiąc zakupy. Gotowe!

W momencie nadania otrzymasz potwierdzenie. Podróż swojej paczki od tej chwili aż do momentu odbioru jej z punktu docelowego możesz śledzić na stronie GlobKurier.pl. To gwarancja bezpieczeństwa i kontroli wykonywanej dla Ciebie usługi przez 24 h/dobę. Dodatkowo ORLEN Paczka w ramach i tak już atrakcyjnej ceny usługi, oferuje darmowe ubezpieczenie Twojej przesyłki (jeśli jej wartość nie przekracza 500 zł). Dotyczy to zarówno paczek w opcji MINI do 5 kg, jak i przesyłek STANDARD do 20 kg. Jedyne ograniczenie to wymiary paczki, które nie mogą przekraczać 20/30/50 cm. Jest to jednak gabaryt, który pomieści prawie wszystko, co potrzebujesz przesłać szybko i tanio.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Terespolu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: