Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Jarocin

Zamów kuriera w Jarocinie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Jarocin

Jarocin to położone niecałe 50 km od Kalisza miasto w województwie wielkopolskim. Najbardziej znane jest z odbywającego się w nim od lat 70-tych XX wieku festiwalu muzycznego. Jest także siedzibą gminy oraz powiatu jarocińskiego. W mieście znajduje się dziesięć placówek pocztowych świadczących takie usługi, jak kurier Poczty Polskiej. Dzięki niej przesyłki są dostarczane nawet w ciągu dwóch dni roboczych, przy czym maksymalny czas określony przez przewoźnika to pięć dni. Przesyłki nadane przed godziną 17:00 mogą być doręczone nawet tego samego dnia, jeśli zarówno adres nadawcy, jak i odbiorcy znajduje się na terenie Jarocina. Kurier dowozi przesyłki do godziny 15:00 w przypadku firm oraz do 20:00 w przypadku osób fizycznych.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Nadanie przesyłki kurierem Poczty Polskiej w Jarocinie może być dokonane w każdej placówce pocztowej. Dzięki GlobKurier.pl jest to możliwe także całkowicie online, bez wychodzenia z domu. Dodatkowo oferujemy wyjątkowo korzystne warunki i ceny niższe nawet o 70% w porównaniu z tymi, które klienci indywidualni mogą uzyskać bezpośrednio u przewoźnika. Jest to możliwe dzięki naszej wieloletniej współpracy z firmami kurierskimi i przewozowymi, w tym także Pocztą Polską. Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy wejść na stronę GlobKurier.pl i nadać przesyłkę w kilku prostych krokach. W pierwszej kolejności należy wypełnić krótki formularz na naszej stronie głównej, podając miejscowość adresata oraz nadawcy, a także wymiary przesyłki.

Na podstawie tych danych przygotowujemy wycenę. Spośród wygenerowanych ofert wybierz kuriera Poczty Polskiej. Wypełnij kolejny formularz, podając dokładne dane kontaktowe i adresowe, a także deklarując zawartość paczki. Na tym etapie możesz wybrać także takie opcje jak dodatkowe ubezpieczenie czy doręczenie o wybranej porze. Zamówienie opłać online lub zadeklaruj chęć płatności gotówką bezpośrednio u kuriera, którzy przyjedzie odebrać paczkę. Korzystając z naszych usług masz także dostęp do nowoczesnych narzędzi umożliwiających śledzenie przesyłek oraz wsparcie konsultantów. Każdym zleceniem opiekuje się nasz pracownik, z którym możesz się skontaktować w razie problemów lub pytań.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Jarocinie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: