Menu

globbox

GlobBox Jarocin

Sprawdź ofertę GlobBox w Jarocinie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Jarocin

Niezależnie od tego czy prowadzisz działalność gospodarczą, czy też jesteś klientem indywidualnym, możesz skorzystać z taniego kuriera Globbox w Jarocinie. Są dwie opcje: albo czekasz na kuriera albo udajesz się z paczką do wybranego punktu. Kuriera możesz zamówić wygodnie i szybko, a przede wszystkim niezwykle tanio na platformie Globkurier.pl. Dowiedz się, jak to działa.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

W Globurier.pl przedsiębiorcy mogą liczyć na indywidualną wycenę. Usługa może być tańsza nawet o 70% w stosunku do oferty przewoźnika. Wszystkie ceny są negocjowane. Z oferty mogą skorzystać także klienci indywidualni. Konto na platformie jest całkowicie darmowe, a po zalogowaniu można śledzić przesyłki, po tym jak już zostaną odebrane przez kuriera aż do momentu ich doręczenia. Aby zamówić kuriera Globbox w Globkurier.pl wystarczy wpisać wszystkie wymiary przesyłki, zaznaczyć kraj nadania i odbioru (nie trzeba tego robić dla przesyłek krajowych), a następnie zaznaczyć ilość paczek o tych samych wymiarach. Po kliknięciu “wyceń przesyłkę” pojawi się lista kurierów. Z niej możesz wybrać ofertę Globbox. Po opłaceniu przesyłki, drukujesz list przewozowy i udajesz się do punktu lub czekasz na kuriera, w zależności od tego na, którą opcję się decydujesz. W Jarocinie znajduje się jeden punkt nadania i odbioru Globbox ] przy ul. Kościuszki 16 a w kiosku Traffika w Kauflandzie. Jest czynny w godz. od 7.00 do 21.30. Zatem możesz nadawać swoje przesyłki zarówno wcześnie rano, jak i późno wieczorem. Pamiętaj, że przesyłka nie może być cięższa niż 50 kg. Za standardowe uważane są przesyłki o regularnych kształtach mieszczące się w limitach podanych przez przewoźników.

Jeśli towar wystaje poza obręb paczki i jest np. owinięty folią albo ma nieregularny kształt, to uważany jest za niestandardowy. Podobnie rzecz ma się z przesyłkami, które są oklejone naklejkami ostrzegawczymi typu “Uwaga Szkło” czy “Ostrożnie”. Jeśli zamawiasz kuriera, to może on przyjechać do Ciebie w tym samym dnu roboczym, jeśli zamówienie zostało dokonane do godz. 11. Każda paczka narażona jest na uszkodzenia, dlatego koniecznie trzeba ją odpowiednio zabezpieczyć. Dzięki temu będzie można skorzystać bez problemu z możliwości reklamacji, jeśli usługa zostanie wykonana wadliwie, to znaczy towar zostanie uszkodzony. Zatem gdy przesyłasz towary, które są podatne na stłuczenie, zniszczenie, koniecznie owiń je folią bąbelkową. Wolne przestrzenie w paczce wypełnij specjalnym granulowanym wypełnieniem do paczek albo dedykowanymi do tego celu woreczkami z powietrzem. Dobrze zabezpiecz paczkę mocną taśmą. Ale to nie wszystko. Owiń ją dobrze folią stretch. Dopiero wtedy jej zawartość będzie odpowiednio chroniona przed wilgocią. Na tak zabezpieczoną paczkę możesz nakleić etykietę, którą otrzymasz po zamówieniu i opłaceniu usługi na swoją skrzynkę e-mail.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Jarocinie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: