Logo
Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Będzin

Zamów kuriera Poczty Polskiej w Będzinie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Będzin

Poczta Polska to państwowy operator realizujący usługi pocztowe na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Niestety przez długi czas cieszyła się złą sławą i wiele sceptycznie podchodziło do jej usług. Warto jedna pamiętać, że w ostatnich latach Poczta Polska wprowadziła wiele innowacji w zakresie przesyłek kurierskich. Powołała Pocztex, który świadczy między innymi takie usługi, jak Kurier 24 i Kurier 48. W efekcie kurier Poczta Polska dostarcza przesyłki równie szybko jak prywatni przewoźnicy. Kurierzy Poczty Polskiej działają na terenie całego kraju. Mieszkańcy mniejszych miast również mogą skorzystać z jej usług. Dostępność placówek i stopniowo wprowadzane zmiany sprawiają, że ludzie na nowo doceniają usługi kurierskie Poczty Polskiej. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Usługi kurierskie Pocztex zostały unowocześnione i niczym nie odbiegają od tych świadczonych przez prywatne firmy kurierskie. Pocztex oferuje nam różnorodne formy odebrania paczki. Przesyłka może zostać doręczona do domu w dni robocze w godzinach 8.30-17.30. Paczkę można też odebrać w punkcie odbioru oraz automacie. Dodatkowo paczkę można śledzić online. Natomiast, gdy będzie gotowa do odbioru, to dostaniesz powiadomienie smsowy i mailowe. Możemy być pewni, że w skład usług Poczty Polskiej wchodzi solidny i tani kurier. Będzin dysponuje 7 placówkam. Wszystkie z nich świadczą usługi Pocztex. Dodatkowo punkty nadania i odbioru paczek znajdują się w 5 salonach RUCH oraz 5 sklepach Żabka. Placówki pocztowe w Będzinie najczęściej są czynne w godzinach 9-18 od poniedziałku do piątku, a w soboty 9-13. Warto jednak zweryfikować informacje na temat konkretnej placówki na stronie Poczty Polskiej, ponieważ niektóre punkty nie działają w soboty, a inne w tygodniu są dłużej otwarte. 

 

Z kolei saloniki prasowe w tygodniu są czynne w godzinach 6-17, w soboty, niedziele i święta 6-13. Sklepy Żabka otwarte są w godzinach 6-23 od poniedziałku do soboty, a godziny otwarcia w niedzielę należy sprawdzić w wybranym punkcie. Przesyłki można nadać lub odebrać w wybranym punkcie w godzinach jego otwarcia. Najprostszym sposobem na nadanie paczki za pośrednictwem Poczty Polskiej jest zamówienie kuriera. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie ze strony GlobKurier.pl, która dobierze najlepsze rozwiązanie do naszych potrzeb. Wystarczy tylko w formularzu na stronie wpisać dane paczki. Wówczas pojawią się dostępne opcje. W następnym kroku wybieramy tę, która najbardziej nas zainteresuje i wypełniamy odpowiednie pola. Na koniec dostaniemy szczegółowe informacje i wystarczy zanieść paczkę do punktu lub czekać na kuriera. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Będzinie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: