• globbox

  Globbox Będzin

  Sprawdź ofertę GlobBox w Będzinie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  Globbox Będzin

  Chcesz wysyłać swoje przesyłki komfortowo zarówno we wczesnych godzinach rano, jak i wieczorem? Nie chcesz być uzależniony od przyjazdu kuriera i czekać na niego? W takim razie dobrą opcją dla Ciebie są punkty Globbox. Będzin jest miastem, gdzie znajdziesz miejsca, z których wyślesz przesyłki tym kurierem. Warto dowiedzieć się więcej na temat jego działalności w mieście.

  Nadaj przesyłkę z Globbox

  Jeśli szukasz punktów nadania i odbioru Globbox, to znajdziesz jeden z nich przy ul. Hibnera 2. Jest otwarty w godzinach od 7.30 do 21.00 od poniedziałku do soboty. Zatem masz mnóstwo czasu w ciągu dnia, by nadać bądź odebrać swoje przesyłki. Musisz pamiętać o tym, że powinny być one właściwie zabezpieczone. Istotne znaczenie ma nie tylko solidny karton i taśma, ale również wypełnienie, np. styropianem, czy owinięcie samych produktów folią bąbelkową. Gdy masz obawy, że paczka w trakcie transportu, a właściwie przeładunku mogłaby zamoknąć, to zabezpiecz karton dodatkowo folią stretch. Z Globbox możesz wysyłać też towary w kopertach, a także na paletach. Na tych ostatnich przesyła się paczki powyżej 50 kg i takie odbierane są spod wybranego adresu. Warto wiedzieć, gdzie ponadto znajduje się punkt nadania i odbioru. Jeśli poprzedni punkt nie jest dogodną lokalizacją, nadaj przesyłkę w Globbox w Będzinie w punkcie zlokalizowanym przy ul. 11 listopada 10. Jest to sklep Trafika w supermarkecie Kaufland. Tutaj można nadawać i odbierać przesyłki w godz. od 7.00 do 21.45 od poniedziałku do soboty. Warto wiedzieć, że można nadawać także przesyłki pobraniowe COD. Potrzebny jest do tego specjalny list przewozowy, a także wcześniejsze opłacenie transportu. Po opłaceniu przesyłki przez adresata, zapłacona kwota zostaje zwrócona na podany numer rachunku bankowego. Wartość przesyłki za pobraniem nie może przekraczać 5 tys. zł i konieczne jest jej ubezpieczenie.        

  Usługa kurierska może być jeszcze tańsza, jeśli skorzystasz z wyceny przesyłki na platformie Globkurier.pl. Tutaj musisz najpierw założyć darmowe konto, dostępne dla osób indywidualnych i firm. Wystarczy, że podasz kilka najważniejszych danych, a następnie potwierdzisz stworzenie konta. Wtedy zostanie ono aktywowane i możesz wyceniać swoje przesyłki. Zatem zamów kuriera Globbox właśnie na tej platformie. Wystarczy, że podasz gabaryty przesyłki. Zatem potrzebne są trzy wymiary: długość, szerokość i wysokość, a także waga paczki. Można generować zbiorowe listy przewozowe. Firmy mogą korzystać z możliwości odroczenia płatności za faktury i płacić zbiorowo za okres tygodnia. Niewątpliwie to pozwala niektórym w trudnym czasie zachować płynność finansową, czy też poczekać do zaksięgowania wpłat kontrahentów. Z Globkurier.pl z powodzeniem skorzystają także osoby prywatne. Skorzystają z możliwości darmowego śledzenia po zalogowaniu, a także powiadomień SMS o doręczeniu przesyłki. Przesyłki kurierskie w ramach Globbox mogą być naprawdę korzystne pod względem ceny, bo można uzyskać cenę niższą nawet o 70% w stosunku do tego, co proponuje przewoźnik.   

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Będzinie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: