Logo
Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Tarnobrzeg

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Tarnobrzegu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Tarnobrzeg

Kurier ORLEN Paczka jest stosunkowo nową usługą oferowaną przez polskie stacje ORLEN. Dzięki niej można z łatwością nadawać oraz odbierać paczki w ponad 6000 lokalizacjach na terenie całej Polski. Serwis GlobKurier.pl pozwala na komfortowe nadawanie przesyłek za pomocą dedykowanej strony, która jest intuicyjna i prosta w obsłudze. W Tarnobrzegu znajduje się aż 12 punktów odbioru, w których można zrealizować usługę kurier ORLEN Paczka. W okolicznych miejscowościach również dostępne są punkty realizacji zleceń, dzięki czemu nie trzeba jechać do miasta, aby nadać lub odebrać paczkę. ORLEN pozwala na odbieranie przesyłek na stacjach benzynowych, za pomocą automatów paczkowych oraz punktów odbioru znajdujących się najczęściej w kioskach i niewielkich sklepikach. Dzięki temu swoim zasięgiem ORLEN obejmuje całą Polskę. Usługa przeznaczona jest dla osób, które pracują w systemie zmianowym, dlatego często nie ma ich w domu, gdy przyjeżdża kurier. Zamówienie paczki do punktu jest dla nich opcją dużo dogodniejszą, gdyż zamówienie można odebrać o dowolnej porze. Na odbiór ORLEN wyznaczył trzy dni. Paczka trafia do punktu poprzez kuriera po upływie 1-2 dni roboczych. W przypadku automatów paczkowych ten okres jest skrócony zazwyczaj do jednego dnia.

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Nadanie paczki z Tarnobrzegu za pośrednictwem strony internetowej GlobKurier.pl jest bardzo komfortowe. Serwis pomaga w wycenie oraz obsłudze zamówień. Dodatkowo każdą paczkę można bez problemu opłacić online, a następnie wybrać najbliższy punkt lub kliknąć zamów kuriera, aby przedstawiciel wybranej firmy kurierskiej pojawił się następnego dnia pod drzwiami i odebrał zlecenie. Warto prześledzić poniższą instrukcję, aby wiedzieć jak szybko i bezproblemowo dokonać nadania:
1. Zapakowanie paczki, zaadresowanie jej oraz zabezpieczenie przesyłanych produktów. 
2. Zebranie dokładnych wymiarów, uwzględniających również wagę przesyłki. 
3. Wpisanie danych w wyznaczone miejsce. 

4. System po zatwierdzeniu automatycznie dokona wyceny i przedstawi dostępne opcje wysyłki. 
5. Wybranie jednej z przedstawionych firm. 
6. Wybranie punktu odbioru, który znajduje się najbliżej wskazanej lokalizacji. 
7. Opłacenie przesyłki w systemie. 
Platforma GlobKurier pośredniczy w realizacji wysyłki również w przypadku przedsiębiorców. W zależności od danej lokalizacji można wysyłać więcej niż jedną paczkę pod wskazany adres. Dla przedsiębiorców wysyłających zamówienia klientom przygotowano atrakcyjny program rabatowy, dzięki któremu można skorzystać z pakietu zniżek oraz obniżyć koszty operacyjne.  

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Tarnobrzegu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: