Logo
Menu

globbox

Globbox Tarnobrzeg

Sprawdź ofertę GlobBox w Tarnobrzegu  i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Tarnobrzeg

Łatwe i tanie nadawanie przesyłek stało się dostępne dla mieszkańców większości polskich miasteczek, również w Małopolsce i na Podkarpaciu! W Tarnobrzegu znajdziesz kilku przewoźników, ale który opłaca się najbardziej? Zamów kuriera w Globbox Tarnobrzeg, aby skorzystać z jednocześnie tanich i profesjonalnych usług. Globbox Tarnobrzeg dba o bezpieczeństwo twoich paczek. Nie czekaj z wyborem i już dziś nadaj przesyłkę w Globbox Tarnobrzeg.

Nadaj przesyłkę z Globbox

Jak wysłać paczkę lub kopertę w Globbox Tarnobrzeg? Czy jest możliwa wysyłka za granicę? – TAK! W Globbox wyślesz koperty i paczki nie tylko na Ukrainę, ale również do Irlandii czy Stanów Zjednoczonych. Co musisz zrobić, żeby nadać przesyłkę w Globbox? Nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy, że zamówisz kuriera. Jak to zrobić?
1. Wejdź na stronę Globbox i wypełnij formularz. Podaj wymiary paczki lub koperty, adres doręczenia i odbioru. Kalkulator na stronie wskaże Ci ostateczną cenę.
2. Naklej wydrukowany list przewozowy na płaskiej powierzchni paczki. Nie zasłaniaj niczym listu przewozowego. Pamiętaj, żeby dobrze zakleić krawędzie przesyłki.
3. Zamów kuriera – umów się na odbiór paczki z domu lub nadaj przesyłkę w Globbox Tarnobrzeg.
Nie musisz być w domu, żeby kurier odebrał paczkę. Możesz upoważnić swojego domownika do przekazania paczki. Jeśli wolisz drugą opcję, wystarczy że zjawisz się z przesyłką w punkcie Globbox Tarnobrzeg na ul. H. Sienkiewicza 48. Obsługa przyjmie od Ciebie przesyłkę i odpowie na wszelkie pytania. I to wszystko. 

To takie proste! Globbox Tarnobrzeg – adres i godziny otwarcia Punkt Globbox znajdziesz na ul. Henryka Sienkiewicza 48 w Tarnobrzegu, naprzeciwko budynku banku Santander. Teraz możesz odbierać i nadawać przesyłki również w sobotę! Godziny, w których funkcjonuje punkt paczkowy Globbox Tarnobrzeg, są dostosowane również do potrzeb osób pracujących. Punkt kurierski GlobBox (Trafika) Tarnobrzeg jest otwarty od 7:00 do 21:45, od poniedziałku do soboty włącznie. Jeśli potrzebujesz wcześniej skontaktować się z punktem, zrób to przez główną infolinię Globbox:
1. Zadzwoń pod numer telefonu (22) 295 15 75
2. Napisz maila na adres globbox@globbox.net
Jeśli masz dodatkowe pytania, zadzwoń na infolinię lub zapytaj bezpośrednio w punkcie Globbox Tarnobrzeg. Otwórz swój punkt Globbox i zarabiaj pieniądze Myślisz o dodatkowym zarobku? Otwórz swój punkt Globbox. Wystarczy Ci laptop z połączeniem internetowym, waga i nieco wolnej przestrzeni. Inwestycja zwraca się już w 30 dni, a średni minimalny dochód z obsługi paczko – punktu to tysiąc złotych miesięcznie!

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Tarnobrzegu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: