Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Skierniewice

Zamów kuriera w Skierniewicach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Skierniewice

Kurier ORLEN Paczka to nowa usługa promowana przez stacje paliw ORLEN. Dzięki niej można nadawać i odbierać przesyłki blisko swojego miejsca zamieszkania. GlobKurier.pl pośredniczy w procesach logistycznych pomiędzy klientami a największymi firmami kurierskimi. Pozwala na oszacowanie najlepszej ceny na wysłanie paczki. W Skierniewicach znajduje się 13 punktów odbioru. W przypadku usługi kurier ORLEN Paczka nadawać i odbierać paczki można zarówno na stacjach benzynowych, wybranych punktach w sklepach oraz w automatach paczkowych. ORLEN obsługuje ponad 6000 punktów na terenie całego kraju. Oferta wyróżnia się niską ceną na tle konkurencji, dlatego zyskuje coraz większą popularność. Ponadto wykorzystanie stacji okazało się bardzo efektywne, gdyż te czynne są przeważnie przez całą dobę, również w święta. Czas dostawy paczki oscyluje w granicach 1-2 dni, jeśli chodzi o automat paczkowy, czas ten zostaje skrócony do jednego dnia. Klient może zdecydować się na odbiór w ciągu trzech dni o dowolnej porze. Dodatkowym plusem jest możliwość zainstalowania aplikacji mobilnej, dzięki której czas odbioru zostaje wydłużony o dodatkowy dzień.

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Platforma GlobKurier.pl jest miejscem, gdzie można swobodnie nadawać swoje przesyłki i opłacać je za pomocą internetowego przelewu. Dzięki swojej specyfice zawsze prezentuje najlepsze oferty na rynku. Co więcej, swoim zasięgiem obejmuje obszar całego kraju. Nie ma zatem znaczenia, skąd wysyła się paczkę, ani jaki obszar ma do przebycia. Aby przesyłka została prawidłowo wysłana i doręczona, należy przestrzegać następujących punktów:
1). Przedmioty, które mają zostać wysłane, powinny być odpowiednio spakowane i zabezpieczone, aby nie uległy uszkodzeniu w czasie transportu. 
2). Następnie konieczne jest zebranie niezbędnych wymiarów, przesyłkę trzeba również zważyć. Można posłużyć się wagą łazienkową lub kuchenną. 

3). W odpowiednie miejsce w systemie należy wpisać dane i zatwierdzić. Jeśli wymiary są niepełne, należy je zaokrąglić. 
4). System zaproponuje najlepsze opcje wysyłki, klient wybiera najdogodniejszą ze swojej perspektywy. 
5). Można także zdecydować się na opłacenie paczki za pomocą szybkiego przelewu. 
GlobKurier realizuje szeroki zakres usług, realizując zlecenia w branży kurierskiej. System umożliwia dostęp do pełnych informacji na temat większości ofert. Dodatkowo na stronie głównej w jednej z zakładek znajduje się oferta programu partnerskiego, która pozwala zaoszczędzić przedsiębiorcom znaczne środki przeznaczane na wysyłkę paczek.  

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Skierniewicach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: