Logo
Menu

globbox

Globbox Skierniewice

Sprawdź ofertę GlobBox w Skierniewicach i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Skierniewice

Przez długi czas, żeby nadać paczkę, mieszkańcy Skierniewic mieli do wyboru zaledwie pocztę i dwie firmy kurierskie. Tani kurier w Skierniewicach, gdzie można łatwo i szybko nadać przesyłkę, był dla większości Skierniewiczan nieosiągalny. Dotykało to zarówno mieszkańców Widoku, jak i innych dzielnic oddalonych od centrum Skierniewic, w tym Zadębie i Makowską. Jeśli Ty też masz dosyć biegania z paczką przez całe Skierniewice, ten tekst jest dla Ciebie.

Nadaj przesyłkę z Globbox

W Skierniewicach długo brakowało tanich usług kurierskich, zwłaszcza z opcją nadania przesyłki z domu zamiast punktu pocztowego. Większość znajdujących się w mieście firm oferowała usługi za drogie na kieszeń przeciętnego mieszkańca, często czas dostarczenia przesyłki się wydłużał. Mieszkańcy Skierniewic potrzebują taniego kuriera, który zadba o bezpieczeństwo paczek i nie policzy sobie stu złotych za przesłanie koperty z dokumentami na Ukrainę czy dwudziestu złotych za wysyłkę książki sprzedanej na Allegro. Potrzebują również takiego kuriera, który przyjedzie i odbierze przesyłkę z domu czy z miejsca pracy, co w dzisiejszych czasach powinno stanowić standard w przypadku takich usług. Jeśli zastanawiasz się, jak rozwiązać opisany wyżej problem, nadaj przesyłkę w Globbox Skierniewice. To tani kurier, który przyjedzie na wskazany przez Ciebie adres i odbierze list lub paczkę. Sieć Globbox to szybko rozwijająca się firma z punktami paczkowymi, która zaczęła stanowić coraz większą konkurencję dla innych operatorów przesyłek. To polskie przedsiębiorstwo posiada już ponad 5500 punktów w całym kraju. Punkty nadawania i odbierania paczek w Globbox funkcjonują również w Skierniewicach. 

Firma działa na zasadzie franczyzy, więc jeśli prowadzisz sklep lub inną firmę możesz otworzyć swój punkt Globbox i czerpać dodatkowe zyski – wystarczy Ci laptop, waga i 2 metry wolnej przestrzeni. Więcej o otwarciu swojego punktu paczkowego przeczytasz na ich stronie internetowej. Jak nadawać przesyłkę Globbox w Skierniewicach? To bardzo proste – przeczytaj, jak nadasz paczkę w zaledwie trzech krokach:
1. Najpierw wyceń paczkę na stronie kuriera. Zrobisz to wpisując wymiary i wagę paczki.
2. Złóż zamówienie i spakuj przesyłkę według wytycznych na stronie.
3. Zanieś paczkę do punktu Globbox Skierniewice albo zamów kuriera na wybrany adres.
Punkty Globbox w Skierniewicach znajdziesz na stronie firmy lub w wyszukiwarce globkuriera. Obecnie dostępny jest jeden punkt w Trafice, na ul. Reymonta 8 – niedaleko Dekady. Punkt przyjmuje i wydaje przesyłki w godzinach 9:00 – 20:00, od poniedziałku do soboty, co jest świetną wiadomością zwłaszcza dla osób pracujących. Z obsługą można się skontaktować telefonicznie pod numerem (22) 295 15 75.
I to wszystko! Nie potrzebujesz skomplikowanych umów ani posiadania działalności, żeby nadawać paczki w kraju i za granicą. Teraz możesz bez stresu i bez ograniczeń nadawać i odbierać paczki w Skierniewicach, w tym przesyłki międzynarodowe.

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Skierniewicach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: