Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Piaseczno

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Piasecznie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

 Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Piaseczno

Kurier ORLEN Paczka jest nową usługą. Dzięki udostępnieniu stacji benzynowych, punktów odbioru zlokalizowanych w lokalnych sklepach oraz automatów paczkowych, opcja ta jest bardzo atrakcyjna zarówno dla osób sporadycznie korzystających z usług kurierskich, jak i przedsiębiorców. Platforma GlobKurier.pl obsługuje tę usługę, pozwalając na szybkie nadawanie w systemie internetowym. W Piasecznie oraz bliskich okolicach miasta zlokalizowano 14 punktów odbioru paczek kurierskich. Dzięki usłudze kurier ORLEN Paczka można nadawać paczki znacznie taniej niż w przypadku konkurencyjnych firm. Do dyspozycji jest ponad 6000 punktów odbioru, które znajdują się nie tylko na stacjach benzynowych, ale również w wyznaczonych punktach handlowych oraz w sieci automatów paczkowych ORLEN. Firma umożliwia także pobranie dedykowanej aplikacji, dzięki której można wydłużyć czas odbioru o dodatkowy dzień. Czas na odebranie paczki wynosi 1-2 dni w przypadku danych punktów stacjonarnych (stacje, sklepy) oraz jeden dzień, gdy przesyłka zostanie zamówiona do automatu paczkowego.

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Witryna internetowa GlobKurier.pl to profesjonalny serwis zajmujący się pośredniczeniem pomiędzy największymi firmami kurierskimi a klientami indywidualnymi. Dzięki niej możliwe jest oszacowanie najtańszej formy wysyłki, która jest uzależniona od wymiarów, wagi oraz zawartości paczki. Aby dokonać prawidłowej wyceny oraz nadania, konieczne jest postępowanie zgodnie z poniższą instrukcją:
1). Zapakowanie i zaadresowanie paczki. Delikatne przedmioty muszą zostać odpowiednio zabezpieczone, np. dodatkową warstwą folii stretch. 
2). Zebranie wymiarów i zważenie paczki. Można tego dokonać za pomocą zwykłej wagi łazienkowej (w przypadku cięższych przedmiotów) lub kuchennej (lekkie drobne przedmioty do 5 kg). 

3). Wpisanie danych do systemu, uwzględniając rodzaj i formę przesyłki. 
4). Po przeanalizowaniu wszystkich dostępnych danych system oszacuje najatrakcyjniejszą formę wysyłki. Klient może wybrać spośród szerokiej oferty. Należy wskazać dogodny punkt odbioru lub wybrać zamów kuriera, aby przedstawiciel danej firmy kurierskiej odebrał paczkę spod drzwi mieszkania. 
5). Opłacenie paczki za pomocą szybkiego przelewu lub innej internetowej formy płatności. 
GlobKurier jest uniwersalną platformą umożliwiającą nadawanie i odbieranie paczek, a wszystko przy uwzględnieniu najatrakcyjniejszych cen na rynku. Platforma stawia również na współpracę z przedsiębiorcami, dlatego na stronie można odnaleźć program lojalnościowy oraz atrakcyjny system rabatowy.  

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Piasecznie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: