Menu

globbox

Globbox Piaseczno

Sprawdź ofertę GlobBox w Piasecznie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Piaseczno

Potrzebujesz usług taniego kuriera w Piasecznie? Warto skorzystać z usług Globbox Piaseczno, punktu paczkowego w którym nadasz przesyłkę do każdego miejsca w Polsce i za granicą. W Piasecznie jest wiele alternatyw dla usług pocztowych. Czy są jednak idealne? Przepełnione paczkomaty, spóźniające się przesyłki, kolejki na poczcie – to zmora mieszkańców Piaseczna. Jak zamówić kuriera szybko i bezboleśnie? Odpowiedź znajdziesz w punkcie paczkowym Globbox Piaseczno.

Nadaj przesyłkę z Globbox

W Globbox nadawanie przesyłek jest niesamowicie wygodne. Wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie Globbox i zaznaczysz, czy chcesz nadać paczkę w punkcie Globbox Piaseczno, czy kurier ma odebrać ją z miejsca wskazanego przez adresata.
Podsumowując to co musisz zrobić, aby tani kurier Globbox pojawił się u twoich drzwi:
1. Wejdź na stronę Globbox. Wypełnij formularz: zaznacz wymiary, wagę i rodzaj paczki.
2. Spakuj paczkę według instrukcji podanej na stronie.
3. Nadaj przesyłkę w Globbox – wybierz punkt paczkowy lub zamów kuriera do domu.
I to wszystko!
Punkt Globbox Piaseczno działa w sklepie sieci Kaufland na ul. Okulickiego 10. Wypełnij formularz na stronie Globbox, po czym nadaj przesyłkę w Globbox w godzinach 07:00-21:45 od poniedziałku do soboty włącznie. Globbox Piaseczno oferuje również usługę „zamów kuriera” – wybierz tę opcję w formularzy przy składaniu zamówienia, a tani kurier odbierze nadaną przez ciebie przesyłkę z twojego domu lub innego adresu wskazanego w zamówieniu. 

Potrzebujesz zamówić przesyłkę do punktu paczkowego w Globbox Piaseczno? Oto pełny adres punktu: Punkt kurierski GlobBox – Trafika- Piaseczno (Kaufland)ul. Okulickiego 10, 05-500 Piaseczno. Punkt Globbox Piaseczno jest otwarty w każdy dzień roboczy, od 07:00 do 21:45. Jesteś z Piaseczna lub innej miejscowości? Już dziś zacznij zarabiać dzięki prowadzeniu punktu paczkowego Globbox. Globbox to firma oferująca konkurencyjne ceny i usługi na rynku usług kurierskich. To świetna alternatywa dla wielu klientów, niezadowolonych z powodu obsługi drogich firm zagranicznych czy braku możliwości odbioru przesyłki z adresu adresata. Jak otworzyć swój punkt Globbox? Wystarczy ci komputer lub laptop, dostęp do internetu, waga (potrzebna do ważenia paczek) i około 2 metrów w twoim lokalu. I to wszystko! Zarejestruj się już dziś i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze. Formularz znajdziesz na oficjalnej stronie Globbox

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Piasecznie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: