• orlen paczka

  Kurier ORLEN Paczka Kołobrzeg

  Zamów kuriera ORLEN Paczka w Kołobrzeg korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier ORLEN Paczka Kołobrzeg

  Kurier ORLEN Paczka to nowa usługa realizowana przez stacje ORLEN, dedykowane automaty paczkowe oraz punkty odbioru w niewielkich sklepikach. Dzięki niej można nadać i odbierać paczki bez ograniczeń. Przesyłkę można nadać i wycenić za pośrednictwem strony GlobKurier.pl. Na ternie Kołobrzegu znajdują się cztery punkty realizujące usługę kurier ORLEN Paczka. Dodatkowo w okolicznym Radzikowie odnaleźć można dodatkowe dwa. Region Pomorza jest bardzo dobrze skomunikowany pod względem logistycznym. Stacje benzynowe, automaty paczkowe oraz dedykowane punkty odbioru w sklepach pozwalają na komfortowe nadawanie lub odbieranie przesyłek pocztowych. Cały proces odbywa się za pośrednictwem platformy GlobKurier.pl, która swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę i wybrane kraje za granicą. Wystarczy stabilny dostęp do internetu, aby bez problemu nadać paczkę, opłacić ją i wysłać za pomocą przycisku zamów kuriera lub poprzez oddanie jej do wyznaczonego punktu. Ze względu na swoją działalność, obecnie ORLEN dysponuje ponad 6000 punktów odbioru, w których można bezproblemowo realizować usługę. Przesyłki przychodzą do punktu zazwyczaj po 1-2 dni roboczych. Jeśli chodzi o automaty paczkowe, można spodziewać się zamówienia już następnego dnia. Po dostarczeniu paczki do punktu klient ma 3 dni na jej odebranie. Ze względu na to, że większość lokalizacji uwzględnia stacje benzynowe, można odbierać zamówienie przez całą dobę, również w dni wolne od pracy. 

  orlen paczka

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Nadanie paczki z dowolnego miejsca w Polsce jest możliwe dzięki internetowej platformie GlobKurier.pl. Oprócz wyceny i zaprezentowania najatrakcyjniejszych propozycji serwis pozwala na opłacenie wskazanego zamówienia. Dzięki temu nie trzeba nosić przy sobie gotówki, aby opłacić paczkę na stacji lub w punkcie. Instrukcja poprawnego nadania wygląda następująco:
  1). Dokładne zapakowanie paczki i zabezpieczenie jej na czas podróży. 
  2). Zebranie wymiarów. 
  3). Wpisanie danych we wskazane miejsce w serwisie. 
  4). Dokonanie wyceny. 

  5). Wybranie jednej z dostępnych usług, które zaprezentuje system.
  6). Wybranie najbliższego punktu odbioru.
  7). Opłacenie paczki. 
  GlobKurier pozwala na efektywne realizowanie usług kurierskich. Co więcej, obsługuje również osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, które wysyłają miesięcznie dużą liczbę paczek. Dla nich dostępny jest program partnerski, który pozwala na zaoszczędzenie znacznych środków finansowych. Ponadto dla przedsiębiorców przygotowano również atrakcyjny program rabatowy. Warto z niego korzystać, aby obniżyć koszty przeznaczane na realizację wysyłki

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kołobrzegu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: