• globbox

  Globbox Kołobrzeg

  Sprawdź ofertę GlobBox w Kołobrzegu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  Globbox Kołobrzeg

  Chcesz zamówić kuriera w Kołobrzegu? Czy mieszkańcy Kołobrzegu są skazani tylko na Pocztę Polską i paczkomaty? Gdzie znaleźć taniego kuriera w Kołobrzegu? Niestety w Kołobrzegu nie ma wielu alternatyw dla usług pocztowych. Przepełnione paczkomaty, spóźniające się przesyłki – zwłaszcza w sezonie – to zmora nie tylko mieszkańców, ale również turystów spędzających wakacje nad morzem. Który kurier w Kołobrzegu jest tani oraz jak zamówić kuriera szybko i bezboleśnie? Odpowiedź na te pytania znajdziesz artykule poniżej.

  Nadaj przesyłkę z Globbox

  W Kołobrzegu można skorzystać z usług Poczty Polskiej lub paczkomatu. Problem pojawia się, gdy mamy do wysłania przesyłkę za granicę. Nie wszystkie firmy kurierskie działające w Kołobrzegu świadczą usługi za granicę – a jeśli to robią, koszty nierzadko okazują się być bardzo wysokie. Rozwiązaniem jest skorzystanie z usług Globbox Kołobrzeg, który zajmuje się wysyłką również poza granice kraju. Gdzie znaleźć taniego kuriera w Kołobrzegu? Nadaj przesyłkę w Globbox. Zrobisz to szybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu. Wypełnij formularz na stronie operatora przesyłek, a kurier zjawi się u Ciebie nawet tego samego dnia! Jak to zrobić? Nadawanie przesyłek w Globbox Kołobrzeg: wejdź na stronę główną Globbox i wypełnij formularz. Pamiętaj, aby podać realne wymiary przesyłki i wagę. Spakuj przesyłkę, warto porządnie zakleić kopertę czy skleić boki kartonu, tak aby nie otworzyły się w trakcie transportu. Zamów kuriera albo udaj się do punktu Globbox. Kurier Globbox przyjedzie na wskazany przez Ciebie adres i odbierze od Ciebie gotową przesyłkę. 

  Jeśli chcesz sam (lub sama) nadać paczkę w punkcie, udaj się do najbliższego paczko punktu Globbox. Listę otwartych punktów znajdziesz na stronie Globbox lub w wyszukiwarce Globkurier. Punkt Globbx w Kołobrzegu znajdziesz niedaleko Muzeum Bursztynu. Pełen adres to: Drzymały 9, 78-100 Kołobrzeg, Polska. Drugi najbliższy punkt znajduje się już w Koszalinie, w Trafice na ul. Morskiej 6A. Możesz skontaktować się z punktem poprzez infolinię Globbox – zadzwoń pod numer telefonu (22) 295 15 75 – lub mailowo pod adresem globbox@globbox.net. Pamiętaj, aby poprosić wcześniej kuriera o numer zamówienia! Czy mogę otworzyć własny punkt Globbox? Jak najbardziej! Wystarczy, że prowadzisz działalność, masz dostęp do laptopa / komputera z internetem i około 2 metry przestrzeni magazynowej. To świetne dodatkowe źródło dochodów dla każdego przedsiębiorcy. Miesięcznie możesz zarobić nawet ponad 1000 zł, a inwestycja w punkt paczkowy zwraca się średnio już w ciągu miesiąca. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem – kliknij w podświetlony tekst, aby przejść do strony.

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kołobrzegu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: