Logo
Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Inowrocław

Zamów kuriera w Inowrocławiu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Inowrocław

Przedsiębiorcy z Inowrocławia w województwie kujawsko-pomorskim chcą być konkurencyjni na rynku i w branży e-commerce. Jak wiadomo znalezienie klientów jest trudne, wszak selekcjonują oni oferty nie tylko pod względem jakości, ale i ceny. Zawsze wygrywa ten, kto zażyczy sobie mniej za przesyłkę. W związku z tym warto skorzystać z najlepszej oferty brokera kurierskiego Globkurier.pl, a w ramach niej także z usług kuriera ORLEN Paczka w Inowrocławiu. Co warto wiedzieć na jego temat, ile ma punktów nadania i odbioru w mieście? Punkty nadania i odbioru ORLEN Paczka są rozsiane po całym Inowrocławiu. W sumie jest ich 21. Na Narutowicza 65 i 78 zlokalizowane są kioski RUCH-u, gdzie można skorzystać z możliwości wysyłki lub odbioru paczki. W tym pierwszym jest to możliwe od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-18.00, a także w sobotę od 7.00 do 14.00, a w drugim – od pon. do pt. od 5.30 do 18.00 i w sobotę od 6.00 do 15.00. Przy Szosie Bydgoskiej 22, a także Poznańskiej 137 zlokalizowane są stacje paliw ORLEN, gdzie można odbierać przesyłki przez całą dobę i cały tydzień. Warto skorzystać także z długo otwartego punktu w sklepie ABC. Znajduje się on przy ul. Franciszka Kleeberga 9. Jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 do 24.00, a także w niedzielę od 10.00 do 22.00. Ten sam sklep znajduje się przy ul. Szarych Szeregów 23 B i tam można odbierać i nadawać przesyłki w godz. od 6.30 do 22.00, a także w niedzielę od 9.00 do 21.00. Warto wiedzieć, że kurierzy dostarczają paczki o godz. 6.00. Paczkę można nadać w kioskach RUCH, a paczkę Vinted w automatach paczkowych, na wybranych stacjach ORLEN i w kioskach RUCH.  

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Tani kurier w Inowrocławiu to oczywiście ORLEN paczka i można go zamówić wchodząc na stronę brokera kurierskiego Globkurier.pl. W ten sposób można znacząco zaoszczędzić na wysyłce. Ceny są tu negocjowane i nawet 70% niższe niż u danego przewoźnika. Wystarczy założyć na platformie konto, które jest całkowicie darmowe. Potem można już wyceniać swoje przesyłki. W przypadku ORLEN Paczki przesyłki powinny mieć wymiar nie większy niż 20 cm x 30 cm x 50 cm, a także nie powinny być cięższe niż 20 kg. Jeśli dana przesyłka spełnia te kryteria może być nadana w jednym z punktów nadania w Inowrocławiu. Po wpisaniu parametrów na stronie, należy kliknąć wyceń przesyłkę, a następnie z listy dostępnych kurierów wybrać kuriera ORLEN Paczka. 

Po opłaceniu przesyłki trzeba udać się do najbliższego punktu. W kioskach RUCH można również płacić za przesyłkę przy nadaniu, co niewątpliwie jest wygodne. Na Globkurier.pl można śledzić wszystkie przesyłki, wystarczy tylko znać numer listu przewozowego. W przypadku ORLEN Paczka można skorzystać także z dodatkowego ubezpieczenia. Na pewno przydaje się, gdy przesyłka zostanie zniszczona albo zostanie zgubiona. Oczywiście oferta skierowana jest nie tylko do przedsiębiorców, bo i klienci indywidualni mogą z niej skorzystać. Cały proces zamawiania jest bardzo prosty, dzięki temu, że niezwykle czytelny jest interface. Każdy może poradzić sobie z tym bez trudu, nawet jeśli z platformą nigdy wcześniej nie miał do czynienia.

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Inowrocławiu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: