• kurier dpd

  Kurier DPD Inowrocław

  Zamów kuriera DPD w Inowrocławiu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DPD Inowrocław

  Inowrocław to miejscowość uzdrowiskowa znana z inhalatorium solankowego, która znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim. Według danych GUS w 2020 r. Inowrocław zamieszkiwało 71,6 tys. osób. W związku z dużą liczbą mieszkańców w mieście jest bardzo rozwinięta sieć kurierska. Przykładem jest tutaj DPD Pickup. Warto poznać szczegóły oferty tej firmy kurierskiej w Inowrocławiu, a także dowiedzieć się, gdzie zamówić kuriera za pośrednictwem sieci. Jeśli masz więcej niż jedną paczkę, to jazda do punktu nadania i odbioru czy nadawanie wszystkich po kolei może być uciążliwe. Lepiej zapakować towar, wymierzyć go i wycenić na Globkurier.pl. Wystarczy założyć darmowe konto i wpisać wymiary paczek oraz wagę paczek tego samego rodzaju. W ten sposób można sporo zaoszczędzić, generować zbiorowe listy przewozowe. Globkurier.pl daje możliwość korzystania z odroczonych płatności, co pozwala zachować płynność finansową w trudniejszym czasie ale jest także dobrą opcją, gdy wysyła się przesyłki firmowe za pobraniem. DPD to naprawdę tani kurier.      

  kurier dpd

  Oddział DPD Pickup Inowrocław - nadanie i odbiór przesyłki

  Jak nadać paczkę DPD Inowrocław w GlobKurier?  Aby nadać paczkę wystarczy założyć konto na naszej stronie i skorzystać z kalkulatora wycen. Podaj wymiary przesyłki, wagę oraz miejsce docelowe. Możesz skorzystać z różnych form nadania. Kurier może odebrać paczkę ze wskazanego w zleceniu miejsca odbioru lub możesz udać się do jednego z punktów DPD Pickup w Inowrocławiu. Skorzystaj z usług firmy DPD i ciesz się szybką i bezproblemową dostawą.

  DPD Pickup Inowrocław: oddział miejski

  Inowrocław to miasto, gdzie można nadać paczkę z punktu do punktu, a także od drzwi do drzwi.  Dzięki temu wybiera się opcję najwygodniejszą dla siebie ale i danego klienta. Można na bieżąco śledzić przesyłki, a także liczyć na wsparcie w ewentualnym procesie reklamacji. Oczywiście DPD na Globkurier.pl jest dostępny także dla klientów prywatnych.  Bez wątpienia w branży e-commerce panuje spora konkurencja. W związku z tym trzeba zaoferować swoim klientom stosunkowo tanie wysyłki towarów albo darmowe od pewnej kwoty. Jest to możliwe dzięki umowom długoterminowym i wynegocjowanym cenom za wysyłkę towarów. Można wysyłać je zamawiając kuriera do firmy albo korzystając z punktów nadania.

  W Inowrocławiu znajduje się kilkanaście punktów DPD Pickup.Przed udaniem się do punktu sprawdź godziny otwarcia.

  Możesz wybrać punkt na ul. Poznańskiej 346, gdzie paczki można nadawać od godz. 5.30 do godz. 20.30, od poniedziałku do piątku, a także w niedzielę od 7.30 do 14.30. Musi być to przesyłka wcześniej opłacona.     

  Nadając paczkę w punkcie przy u. Nowej 2 możesz opłacić ja na miejscu. Jest on otwarty w godz. od 8.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku. Punkt na Emilii Plater 10 jest doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają DPD Pickup otwartego jak najdłużej, w tym przypadku można nadawać i odbierać przesyłki w godz. od 6.00 do 22.00 od poniedziałku do soboty i od 9.00 do 17.00 w niedzielę. Długo otwarty punkt znajdziesz również na Solankowej 67, czynny  od 6.00 do 22.00 od poniedziałku do soboty i od 9.00 do 19.00 w niedzielę. Przy ul. Wojska Polskiego 10 w Inowrocławiu dostępny jest punkt DPD otwarty w godzinach od 8.00 do 17.30 od poniedziałku do piątku i od 8.00 do 14.00 w sobotę. Najdłużej otwarty punkt nadania i odbioru w Inowrocławiu znajdziesz przy ul. Ks. P. Wawrzyniaka 25, gdzie mieści się “Market Dino”. W tym miejscu można odbierać i nadawać przedpłacone przesyłki DPD w godz. od 6.00 do 22.30 od poniedziałku do soboty i od 8.00 do 21.00 w niedzielę. Jest to oczywiście opcja dla tych, którzy chcą nadać paczkę poza godzinami pracy kuriera DPD, który rozwozi i odbiera paczki w godz. od 8.00 do 18.00.   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Inowrocławiu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: