• kurier dpd

  Kurier DPD Inowrocław

  Zamów kuriera DPD w Inowrocławiu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DPD Inowrocław

  Inowrocław to miejscowość uzdrowiskowa znana z inhalatorium solankowego, która znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim. Według danych GUS w 2020 r. Inowrocław zamieszkiwało 71,6 tys. osób. W związku z dużą liczbą mieszkańców w mieście jest bardzo rozwinięta sieć kurierska. Przykładem jest tutaj DPD Pickup. Warto poznać szczegóły oferty tej firmy kurierskiej w Inowrocławiu, a także dowiedzieć się, gdzie zamówić kuriera za pośrednictwem sieci. Jeśli masz więcej niż jedną paczkę, to jazda do punktu nadania i odbioru czy nadawanie wszystkich po kolei może być uciążliwe. Lepiej zapakować towar, wymierzyć go i wycenić na Globkurier.pl. Wystarczy założyć darmowe konto i wpisać wymiary paczek oraz wagę paczek tego samego rodzaju. W ten sposób można sporo zaoszczędzić, generować zbiorowe listy przewozowe. Globkurier.pl daje możliwość korzystania z odroczonych płatności, co pozwala zachować płynność finansową w trudniejszym czasie ale jest także dobrą opcją, gdy wysyła się przesyłki firmowe za pobraniem. DPD to naprawdę tani kurier.      

  kurier dpd

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Inowrocław to miasto, gdzie można nadać paczkę z punktu do punktu, a także od drzwi do drzwi.  Dzięki temu wybiera się opcję najwygodniejszą dla siebie ale i danego klienta. Można na bieżąco śledzić przesyłki, a także liczyć na wsparcie w ewentualnym procesie reklamacji. Oczywiście DPD na Globkurier.pl jest dostępny także dla klientów prywatnych.  Bez wątpienia w branży e-commerce panuje spora konkurencja. W związku z tym trzeba zaoferować swoim klientom stosunkowo tanie wysyłki towarów albo darmowe od pewnej kwoty. Jest to możliwe dzięki umowom długoterminowym i wynegocjowanym cenom za wysyłkę towarów. Można wysyłać je zamawiając kuriera do firmy albo korzystając z punktów nadania. W Inowrocławiu znajduje się kilkanaście punktów DPD Pickup. Możesz wybrać punkt na ul. Poznańskiej 346, gdzie paczki można nadawać od godz. 5.30 do godz. 20.30, od poniedziałku do piątku, a także w niedzielę od 7.30 do 14.30. Musi być to przesyłka wcześniej opłacona.     

  Nadając paczkę w punkcie przy u. Nowej 2 możesz opłacić ja na miejscu. Jest on otwarty w godz. od 8.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku. Punkt na Emilii Plater 10 jest doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają DPD Pickup otwartego jak najdłużej, w tym przypadku można nadawać i odbierać przesyłki w godz. od 6.00 do 22.00 od poniedziałku do soboty i od 9.00 do 17.00 w niedzielę. Długo otwarty punkt znajdziesz również na Solankowej 67, czynny  od 6.00 do 22.00 od poniedziałku do soboty i od 9.00 do 19.00 w niedzielę. Przy ul. Wojska Polskiego 10 w Inowrocławiu dostępny jest punkt DPD otwarty w godzinach od 8.00 do 17.30 od poniedziałku do piątku i od 8.00 do 14.00 w sobotę. Najdłużej otwarty punkt nadania i odbioru w Inowrocławiu znajdziesz przy ul. Ks. P. Wawrzyniaka 25, gdzie mieści się “Market Dino”. W tym miejscu można odbierać i nadawać przedpłacone przesyłki DPD w godz. od 6.00 do 22.30 od poniedziałku do soboty i od 8.00 do 21.00 w niedzielę. Jest to oczywiście opcja dla tych, którzy chcą nadać paczkę poza godzinami pracy kuriera DPD, który rozwozi i odbiera paczki w godz. od 8.00 do 18.00.   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Inowrocławiu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: