Menu

kurier InPost

Kurier InPost Kraśnik

Zamów kuriera InPost w Kraśniku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Kraśnik

Znalezienie taniego kuriera jest sporym wyzwaniem, dlatego że oferta jest naprawdę szeroka. Warto kierować się tym, jaką sieć dystrybucji ma dana firma kurierska. Pod tym względem InPost naprawdę imponuje, gdyż ma ponad 5000 paczkomatów w całej Polsce i ponad 8000 pracowników. Dlatego będąc przedsiębiorcą z Kraśnika, warto wybrać ofertę tego kuriera, a najlepiej zamówić go w Globkurier.pl. Chcąc nadać paczkę kurierem InPost w Kraśniku, możesz to zrobić bez wychodzenia z domu czy firmy, zamawiając kuriera na adres. Kurier InPost może odebrać Twoją przesyłkę do godz. 13.00. W Kraśniku znajdziesz 4 Paczpopunkty. Są zlokalizowane przy ul. Kochanowskiego 1, Mickiewicza 3, Mickiewicza 6 i Al. Niepodległości 9. Ponadto do dyspozycji mieszkańców Kraśnika i osób przesyłających tu swoje paczki jest 18 paczkomatów. Wszystkie paczkomaty są czynne 24/7, zatem można nadać paczkę o każdej porze dnia i nocy. W Paczkopunktach można nadawać paczki w godzinach ich otwarcia. Warto wiedzieć, że maksymalny wymiar paczki jeśli chodzi o paczkopunkt to 41 x 38 x 64 cm, a waga – 25 kg.

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Jeśli chcesz, zamów kuriera inPost naprawdę tanio w Globkurier.pl. Tutaj możesz założyć darmowe konto i liczyć na wycenę nawet o 70% niższą niż u przewoźnika. Oczywiście po wpisaniu gabarytów przesyłki można ją wycenić, wybrać opcję kuriera InPost i opłacić przesyłkę online. Wysyłając paczkę kurierem inPost w Kraśniku trzeba pamiętać, że nie może być ona cięższa niż 30 kg, najdłuższy bok nie może przekroczyć 120 cm, a suma wymiarów nie może przekraczać 220 cm. Jeśli chodzi o paczkomat, podane są trzy gabaryty odpowiadające rozmiarom skrytek i paczki także nie mogą być cięższe niż 25 kg. Wymiary to: 8 x 38 x 64 cm; 19 x 38 x 64 cm lub maksymalnie 41 x 38 x 64 cm.

Następnie wystarczy wydrukować list przewozowy, odpowiednio opakować przesyłkę i można czekać na kuriera lub udać się do paczkomatu lub paczkopunktu, w zależności od wybranej opcji. Warto pamiętać, by odpowiednio zabezpieczyć przesyłkę. Trzeba wybrać dobrej jakości karton, najlepiej z tektury falistej, a dodatkowo zabezpieczyć przedmioty wewnątrz paczki przed przesuwaniem się. Przyda się także folia stretch do opakowania całej paczki. W ten sposób będzie ochroniona także przed deszczem. Paczki inPost można ubezpieczać za niewielką opłatą już od 2 zł netto.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kraśniku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: