Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Kraśnik

Zamów kuriera DHL w Kraśniku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Kraśnik

Kurier DHL zwykle pracuje w godzinach od 8.00 do 18.00, ale jest także opcja zamówienia kuriera DHL w godzinach wieczornych pomiędzy 18.00 a 22.00. Niemniej jednak nie trzeba zamawiać kuriera na adres, by nadać przesyłkę w Kraśniku. Wystarczy skorzystać z jednego z wielu punktów nadania i odbioru w mieście. Zlokalizowane są w sklepach Żabka, Groszek, ABC, Kaufland czy Lidl. Jeśli chcesz nadać swoją przesyłkę niezależnie od pory dnia i nocy, to taka możliwość jest na stacji Shell, która zlokalizowana jest przy ul. Kolejowej 1. W każdym punkcie możesz nadać przesyłki o wadze nieprzekraczającej 31,5 kg. Wymiary takiej paczki nie powinny być większe niż 120x60x60 cm. Płatność za przesyłkę możliwa jest online i najlepiej zrobić to za pośrednictwem platformy Globkurier.pl. W punktach można także odbierać przesyłki, a ich wielkość nie powinna przekraczać 80x60x60 cm. Nie powinny być cięższe niż 25 kg. W przypadku odbioru przesyłek w Żabkach albo sklepach Groszek możliwy jest także odbiór za pobraniem. Kwota nie może jednak przekraczać 1000 zł. W Kraśniku znajduje się 18 punktów nadania i odbioru, zatem na pewno znajdziesz dogodną lokalizację. Większość jest otwarta do 22 lub do 23, a zwykle najkrócej do 20. Co ważne bez problemu można nadać przesyłkę w niedzielę w dowolnej lokalizacji, w godzinach otwarcia. Zatem w poniedziałek z samego rana może ruszyć w drogę.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Nie zawsze godziny pracy kuriera DHL są dla nas optymalne. Na szczęście ten przewoźnik oferuje nam możliwość skorzystania z punktów DHL POP. Takie znajdziecie także w Kraśniku. Są otwarte wcześnie rano, ale i późno wieczorem, znajdziesz też nawet punkt otwarty niemal całą dobę. Warto wiedzieć, gdzie takie punkty się znajdują, a także jak nadać paczkę kurierem DHL online. Aby zamówić kuriera DHL w Kraśniku, wejdź na stronę Globkurier.pl. Załóż darmowe konto. Potem możesz już wyceniać dowolne ilości przesyłek. Wystarczy, że podasz wymiary, czyli długość, szerokość, wysokość, a także wagę, zaznaczysz ilość, a następnie klikniesz “wyceń przesyłkę”. Tani kurier w Kraśniku to między innymi DHL, zatem wystarczy, że wybierzesz jego ofertę z widocznej listy kurierów.

Opłata online przelewem lub kartą gwarantuje Ci niemal natychmiastowe wystawienie listu przewozowego. Drukujesz go i udajesz się do wybranego, najbliższego Twojej lokalizacji punktu DHL POP w Kraśniku. Możesz śledzić swoją przesyłkę na swoim koncie w Globkurier.pl. Masz także zagwarantowaną pomoc w ewentualnym procesie reklamacyjnym. Na platformie możesz uzyskać wycenę nawet o 70% niższą niż u przewoźnika, wszystko dlatego, że ceny są negocjowane. Indywidualną wycenę mogą zyskać firmy. Dla nich dostępne jest także generowanie zbiorowych listów przewozowych. Panel klienta jest bardzo łatwy w obsłudze i poradzi sobie z tym nawet osoba, która nie miała wcześniej do czynienia z wysyłaniem paczek online.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kraśnik

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: