• Kurier DHL logo

  Kurier DHL Oleśnica

  Zamów kuriera DHL w Oleśnicy korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Oleśnica

  W Oleśnicy kurier DHL oferuje wiele punktów DHL POP. Są one zlokalizowane w sklepach Żabka, Lidlu, Kauflandzie, sklepach ABC, a także na stacja Shell. W sumie do dyspozycji masz 16 punktów nadania i odbioru, zatem na pewno znajdziesz taki, który znajduje się w pobliżu Twojego adresu czy adresu Twojej firmy. Najdłużej działającymi punktami nadania są te na stacjach Shell, zlokalizowane przy ul. Klonowej 9, a także Wojska Polskiego 34a. Są otwarte przez całą dobę i możesz nadawać swoje paczki w nocy czy wcześnie rano, nawet w niedzielę. W Żabkach możesz także nadawać i odbierać paczki przez cały tydzień w godz. od 6.00 do 23.00. Tutaj można również odbierać paczki za pobraniem do kwoty 1000 zł. Jeśli chodzi o maksymalne wymiary, to można nadawać paczki o wymiarach do 120x60x60 cm, nie powinny ważyć więcej niż 31,5 kg. Jeśli chodzi o odbiór paczek, to można odbierać takie o wymiarach do 80x60x60 cm, o wadze do 25 kg. Zatem wszystkie cięższe paczki i przesyłki o większym gabarycie, ale mieszczące się w limicie i nadane w punktach mogą trafić jedynie na adres, a nie do innego punktu DHL POP. W Oleśnicy znajdziesz też DHL POP BPS Computer Studio E. Bronś, gdzie możesz nadać i odebrać przesyłki, a ponadto masz możliwość wydrukowania listu przewozowego. Ten punkt działa od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00.

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Chcesz nadawać swoje paczki w Oleśnicy szybko, tanio i wygodnie? Na pewno dobrym wyborem będzie oferta kuriera DHL. W Oleśnicy znajduje się wiele punktów DHL POP. Wcześniej jednak trzeba opłacić przesyłkę online i wydrukować list przewozowy we własnym zakresie. Możliwe jest to dzięki doskonałej ofercie Globkurier.pl. gdzie możesz zyskać wycenę za przesyłkę towaru niższą nawet o 70% w stosunku do oferty przewoźnika. Wszystko dzięki temu, że Globkurier.pl to broker dla usług kurierskich i przewozowych, który oferuje negocjowane stawki. Tani kurier w Oleśnicy to między innymi DHL. Zatem po założeniu darmowego konta wyceń przesyłkę, a następnie wybierz z listy kurierów ofertę DHL. Wycena jest prosta, wystarczy, że wpiszesz gabaryty przesyłki i klikniesz “wyceń przesyłkę”.

  Po wybraniu oferty DHL musisz oczywiście opłacić przesyłkę online. Dostępny jest szybki przelew, ale i płatność kartą. Możesz również zapłacić z konta prepaid. Po otrzymaniu listu przewozowego musisz go wydrukować. Możesz to zrobić w dostępnym punkcie DHL od poniedziałku do piątku albo u siebie i udać się z paczką do wybranego punktu. Globkurier.pl gwarantuje swoim użytkownikom możliwość śledzenia przesyłek na każdym etapie. Firmy mogą uzyskać indywidualną wycenę, generować zbiorowe listy przewozowe, a także korzystać z odroczonych płatności. Globkurier.pl daje też wiele korzyści osobom prywatnym, które także mogą tanio nadawać swoje przesyłki.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Oleśnicy

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: