• globbox

  GlobBox Oleśnica

  Sprawdź ofertę GlobBox w Oleśnicy i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  GlobBox Oleśnica

  W jaki sposób działa GlobBox Oleśnica? Operator pocztowy pozwala Ci na nadawanie i odbiór przesyłek w punktach, a także odbiór oraz dostarczanie ich pod wskazane adresy. Firma współpracuje z najlepszymi przewoźnikami, dlatego nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo czy terminowość przesyłek. Możesz nadać klasyczne koperty w różnych formatach, paczki standardowe, niestandardowe czy gabarytowe. Nadaj przesyłkę w GlobBox również w formie palety – szczegóły ustalisz przy zamawianiu usługi. Twój tani kurier Oleśnica obsłuży paczki lokalne, krajowe, a także wysyłkę do Unii Europejskiej i poza jej granice. Zawsze pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu towaru na czas wysyłki i zapoznaniu się z regulaminem wybranego przewoźnika.

  Nadaj przesyłkę z GlobBox

  Masz już pewność, że to tani kurier Oleśnica ma zająć się realizacją przewozu Twojej paczki? Nadaj przesyłkę w GlobBox, korzystając z wygodnego portalu GlobKurier.pl. Na stronie w szybki sposób możesz wycenić przesyłkę, podając jej wymiary i wagę oraz destynację. Poznasz opcje usług i dostępnych przewoźników. Uzupełniając pozostałe dane możesz opłacić transport, otrzymać etykietę przewozową i zamówić kuriera. Nie musisz się rejestrować, posiadać firmy czy konta – usługi kurierskie GlobBox dostępne są dla każdego. Aby wykorzystać w pełni możliwości, jakie daje Ci GlobBox Oleśnica, możesz skorzystać ze punktów kurierskich. To zlokalizowane w placówkach handlowych lub usługowych stanowiska, które pozwalają Ci na obsługę paczek – odbiór oraz nadania.

  Na terenie Oleśnicy znajdziesz dwa miejsca, jednak sieć GlobBox stale się rozwija. Blisko centrum miasta znajduje się Punkt kurierski GlobBox w sklepie Bea, przy ulicy Reja 15. Placówka czynna jest od 6 do 19, od poniedziałku do soboty, dlatego skorzystanie z jej usług nie powinno sprawić Ci trudności. Jeżeli mieszkasz w dalszych rejonach Oleśnicy albo wolisz zostawić przesyłkę w punkcie w późniejszych godzinach, może bardziej pasować Ci Trafika przy ulicy Wspólnej 1, na terenie Kauflanda. Czynna jest od 7:30 do 21:30, od poniedziałku do soboty. Jeżeli nie masz możliwości dostarczenia paczki do punktu, zamów kuriera z odbiorem. 

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Oleśnicy

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: