Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Kwidzyn

Zamów kuriera DHL w Kwidzyniu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Kwidzyn

Rynek usług kurierskich i logistycznych wyjątkowo rozbudowany oraz wymagający. Firmy działające w tym obszarze muszą nieustannie dopasowywać swoją ofertę do dynamicznie zmieniających się oczekiwań klientów. DHL pozostaje liderem dzięki efektywnemu odpowiadaniu na oczekiwania rynku. Kurier DHL posiada szeroką ofertę usług. Świadczy najwyższej jakości przewozy kurierskie na terenie Polski oraz ponad 220 innych państw. Ze względu na szczególnie wysoką jakość usług oferowanych przez DHL, korzystają z nich zarówno osoby indywidualne jak i przedsiębiorstwa. Na liście usług dostępnych za pośrednictwem DHL znajdują się m.in. przesyłki paczek poniżej i powyżej 31,5 kilograma oraz przesyłki kopertowe. Wszystkie paczki mogą zostać zamówione w usłudze door to door. Aby klienci korzystający z DHL byli całkowicie zadowoleni, dostępne są także usługi dodatkowe. Jedną z nich jest możliwość otrzymywania powiadomień za pośrednictwem SMS oraz e-mail, a także wygodne przekierowanie paczki do punktu DHL Parcel.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Tani kurier Kwidzyn zapewnia swoim klientom wygodną usługę nadawania i odbierania paczek bez konieczności wychodzenia z domu, lecz w przypadku osób chcących skorzystać z usług przewoźnika w niestandardowych godzinach, dostępne są także punkty świadczące tego typu usługi. W miejscowości Kwidzyn cztery takie punkty zostały zlokalizowane przy popularnych sklepach dyskontowych, dzięki czemu mieszkańcy mogą nadawać i odbierać paczki podczas codziennych zakupów. Kurier DHL Kwidzyn gwarantuje swoim klientom odbiór paczki w następnym dniu roboczym po nadaniu. W przypadku przesyłek o standardowej wielkości można łatwo ustalić na godzinny poranne do 9 lub 12. 

Paczki mogą zostać dostarczone także w godzinach popołudniowych. Dostawa przesyłek o gabarycie większym niż 31,5 kilograma, może zostać dowieziona w trzech wariantach czasowych – przedpołudniowy, między godzina 12 a 22 oraz wieczorny, od 22 do dnia następnego. Dzięki intuicyjnej opcji zamów kuriera, nadawanie paczek z GlobKurier.pl nigdy nie było prostsze. Wystarczy wykonać jedynie 4 łatwe kroki, aby paczka mogła być w drodze. Pierwszym z nich jest przygotowanie i dokładne zmierzenie przesyłki. Następnie należy podać w kalkulatorze wyceny najważniejsze dane, takie jak adres nadawcy i odbiorcy, wagę oraz rozmiar paczki. Potem wystarczy wybrać przewoźnika, wypełnić formularz i czekać na kuriera.  

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kwidzyniu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: