• globbox

  Globbox Kwidzyn

  Sprawdź ofertę GlobBox w Kwidzyniu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  Globbox Kwidzyn

  Kwidzyn to jedno z miast, które dynamicznie się rozwija. Dlatego też na terenie tego miasta działa obecnie wiele firm kurierskich. Jak spośród nich wybrać taniego kuriera w Kwidzynie, który spełni wszystkie nasze oczekiwania? Rozwiązanie jest proste. Wystarczy postawić na usługi firmy, która współpracuje z kilkudziesięciu przewoźnikami. Taką firmą jest Globbox. Sprawdź więc jak tanio i szybko nadać przesyłkę i zamów kuriera bezpiecznie i wygodne.

  Nadaj przesyłkę z Globbox

  Globbox to firma, która wyróżnia się nowoczesnym podejściem do potrzeb klienta. Dlatego też, zamiast stawiać na własną sieć kurierów zdecydowała się na współpracę z przewoźnikami o ugruntowanej pozycji na rynku. Dlatego też Globbox współpracuje obecnie z kilkudziesięcioma firmami kurierskimi, dzięki czemu jest w stanie zaoferować rozwiązania zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Paczki standardowe, przesyłki listowe, paletowe i międzynarodowe to tylko niektóre z propozycji, które znajdują się w ofercie. Możemy liczyć również na bardzo szybki czas dostawy oraz dobre ceny. Na uwagę zasługują również punkty paczkowe, które mieszczą się w sklepach i lokalach usługowych, dzięki czemu są dostępne dla klienta. W Kwidzynie znajdują się one w biurze podróży Euro Travel na ulicy Targowej 22 oraz w sklepie Trafika przy ulicy Krótkiej 2. Co ważne, drugi z punktów otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00-21.45 dzięki czemu każdy klient może zdążyć nadać swoją paczkę z Globbox. 

  Oczywistym jest, że nie zawsze możemy udać się do punktu paczkowego nawet jeśli położony jest on w dogodnej lokalizacji. Na szczęście, nie ma takiej konieczności. Wystarczy bowiem, że skorzystasz z internetu by nadać przesyłkę w Globbox bez wychodzenia z domu. Jak to zrobić? To bardzo proste. Wystarczy jedynie odwiedzić stronę GlobKurier.pl, wybrać przewoźnika, dokonać szybkiej wyceny za pomocą formularza na górze strony a następnie kliknąć wybraną ofertę. GlobKurier.pl pozwala zarówno na zamówienie odbioru paczki w punkcie jak i bezpośrednio pod naszym adresem. Dodatkowo, za pośrednictwem strony możemy monitorować przesyłkę oraz korzystać z dodatkowych usług, ubezpieczeń czy powiadamianiu o dostarczeniu paczki. Jak widzisz, jeśli chcesz zamówić taniego kuriera w Kwidzynie i zastanawiasz się jak znaleźć dobrą ofertę skorzystaj z możliwości jakie daje Globbox. Korzystając z portalu GlobKurier.pl możesz zrobić to szybko i sprawnie bez wychodzenia z domu. O tym, że to się opłaca przekonało się już wielu mieszkańców twojego miasta.

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kwidzyniu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: