Menu

kurier InPost

Kurier InPost Pabianice

Zamów kuriera InPost w Pabianicach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Pabianice

InPost jest firmą kurierską wyspecjalizowaną w terminowym i szybkim dostarczaniu paczek oraz we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań ułatwiających dostęp do usług przewoźnika. Jako jedna z pierwszych firm utworzył sieć paczkomatów oraz drobnych punktów nadawania i odbioru paczek, dostępnych także w mniejszych miastach, takich jak Pabianice. Uruchomił też możliwość nadawania paczek online z opcją odbioru przesyłki przez kuriera z domu lub z firmy. Nie dziwi zatem fakt, iż popularność firmy ciągle wzrasta. Nadanie paczki i jej odbiór prze kuriera,  jest też możliwy przez Internet. Wystarczy w tym celu wejść na stronę Globkurier.pl.

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Przesyłki nadane za pośrednictwem GlobKurier.pl mają stawki cenowe niższe nawet o 70%, od cen obowiązujących bezpośrednio u poszczególnych przewoźników.  Ponadto nie ma obowiązku rejestracji na platformie ani zakładania konta. Nie obowiązują też żadne abonamenty. Dodatkowo prosty w obsłudze i intuicyjny panel “sam prowadzi” przez cały proces nadawania paczki. Wystarczy wprowadzić takie dane jak: miejsce nadania i odbioru przesyłki, długość, wysokość,szerokość oraz waga przesyłki. Należy również podać ilość przesyłek i kliknąć “Wyceń przesyłkę”.  Na ekranie monitora wyświetli się lista dostępnych kurierów i firm transportowych wraz z cenami za usługi.

Wystarczy wybrać upatrzoną firmę kurierską, opłacić usługę i oczekiwać na przyjazd kuriera. Ponadto dla Klientów firmowych, którzy podejmą decyzję o rejestracji i założeniu konta, GlobKurier.pl przygotował szereg korzyści usprawniających proces nadawania przesyłek. Kurierzy InPost dostarczają i odbierają przesyłki w dni robocze, w godzinach 7.00- 17.00. W wybranych miastach istnieje możliwość nadawania paczek z dostawą w sobotę, najpóźniej do godziny 17.00. Należy jednak pamiętać, że opcja ta nie jest dostępna we wszystkich miastach i możliwa jest tylko i wyłącznie w przypadku paczek nadanych w piątek. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Pabianicach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: