• Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

  Kurier DHL Pabianice

  Zamów kuriera DHL w Pabianicach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Pabianice

  Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością optymalizacji kosztów. Jeśli jest to działalność handlowa, sprzedaż towarów, to przede wszystkim konieczne jest znalezienie tanich usług kurierskich. Jeśli prowadzisz taką w Pabianicach, to musisz wiedzieć, że kurier DHL jest tutaj świetną opcją tym bardziej, że jest wiele punktów nadania i odbioru. Ponadto możesz zamawiać kuriera DHL tanio za pośrednictwem Globkurier.pl. Dowiedz się więcej! Pabianice to miasto w województwie łódzkim, które zamieszkuje ponad 64 tys. osób. Powstaje coraz więcej przedsiębiorstw, a pabianiczanie chętnie korzystają z zakupów online. Warto zatem wiedzieć, gdzie znajdują się punkty nadania i odbioru kuriera DHL w Pabianicach. Otóż jest ich ok 20. Liczba ta dynamicznie się zmienia, gdyż powstają kolejne punkty. Najwięcej punktów DHL POP jest w sklepach sieci Żabka, ponadto znajdziecie je w Lidlu, Inmedio, Kauflandzie, a także ABC. Przy ulicy Sienna 10 a i Łaska 11 znajdują się sklepy Lidl, w których zlokalizowane są punkty DHL POP. Można nadawać i odbierać przesyłki w godz. od 6 do 22 od poniedziałku do soboty i od 9 do 19 w niedzielę.

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  W przypadku odbioru możliwe jest odebranie przesyłki do 25 kg. Jeśli chodzi o nadania, to możliwe są tylko z gotową etykietą. Można nadawać paczki do 31,5 kg. W sklepie ABC zlokalizowanym przy ul. Mokrej 12 możesz odbierać także przesyłki za pobraniem do 1000 zł. Ten punkt jest czynny od poniedziałku do piątku od 6.00 do 21.00, a także w soboty od 8.00 do 20.00. Również w Żabkach można odbierać przesyłki pobraniowe do 1000 zł, te punkty są ponadto otwarte przez cały tydzień od 6.00 do 23.00. Oczywiście można również zamówić kuriera DHL pod wskazany adres w Pabianicach. W zależności od tego, kiedy zamówienie zostało złożone, kurier przyjedzie albo tego samego dnia, albo w kolejnym dniu roboczym. Przesyłki dostarczane są kolejnego dnia roboczego do godz. 12, między 18 a 22 lub do końca dnia roboczego. Nieodebrane przesyłki DHL trafiają do najbliższego punktu odbioru i adresat otrzymuje wiadomość SMS o konieczności odbioru paczki w ciągu 7 dni kalendarzowych.   

  Jeśli chcesz wysłać paczkę, możesz skorzystać z punktu nadania, jednak zawsze musisz mieć opłaconą paczkę i wydrukowany list przewozowy. Jeśli chcesz zaoszczędzić na kosztach przesyłki, wybierz taniego kuriera. Pabianice są miastem, gdzie znajduje się wiele punktów DHL POP, ale nie musisz zamawiać usługi kurierskiej i płacić za przesyłkę na stronie przewoźnika, bowiem korzystniejszą opcją jest Globkurier.pl. Tutaj ceny są negocjowane i nawet o 70% niższe niż te, które zaoferuje Ci przewoźnik. Zatem załóż darmowe konto, wyceń swoją paczkę na tej platformie i wybierz tanią opcję z dodatkowym gwarantowanym ubezpieczeniem paczek do 6,5 tys. zł. To właśnie oferta DHL. Wystarczy, że opłacisz kuriera czy wysyłkę online, a następnie dostarczysz paczkę do punktu bądź zaczekasz na kuriera. Masz zatem dwie opcje i wybierasz tę, która jest dla Ciebie najwygodniejsza.               

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Pabianicach

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: