Menu

globbox

Globbox Stalowa Wola

Sprawdź ofertę GlobBox w Stalowej Woli i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Stalowa Wola

Mieszkańcy Stalowej Woli, poszukując taniego kuriera, zwracają również uwagę na jakość usług i dbałość o przesyłkę. Nie bez znaczenia jest też prostota metod nadawania i wysyłki paczek. Na jaką firmę kurierską warto zatem zwrócić uwagę? Wybór, którego kuriera spełni wszystkie powyższe oczekiwania? Pośród szerokiego wyboru przewoźników, coraz większą popularnością cieszy się broker kurierski GlobBox. Skąd zatem wynika zainteresowanie tą firmą?Czym broker wyróżnia się na tle konkurencji?I czy faktycznie jest to firma godna zaufania?

Nadaj przesyłkę z Globbox

GlobBox jest brokerem kurierskim skupiającym ponad 50 firm kurierskich. Dając tym samym swoim Klientom możliwość wyboru przewoźnika. Ponadto firma stawia przede wszystkim na dbałość o bezpieczeństwo powierzonych przesyłek. Dlatego umożliwia śledzenie paczek na każdym etapie ich podróży, a w razie konieczności wyręcza swoich Klientów w procedurze składania reklamacji. Kolejną zaletą firmy jest stworzenie sieci punktów paczkowych, umożliwiających łatwy dostęp do usług brokera oraz atrakcyjne stawki cenowe za nadania. Mieszkańcy Stalowej Woli mogą osobiście odbierać i wysyłać paczki w punktach Strefa Alkoholi na ul. Popiełuszki 25c i w Galerii Alkoholi na ul. Jana Pawła II 10. Drugim ciekawym i przede wszystkim komfortowym rozwiązaniem jest możliwość zamówienia kuriera drogą elektroniczną. 

Należy w tym celu wejść na stronę brokera Globbox. W pierwszym kroku należy wycenić przesyłkę, podając jej wagę oraz wymiary, a także kraj nadania i kraj doręczenia. W kolejnym kroku trzeba określić liczbę paczek i zawartość przesyłki.  Jest to konieczne z uwagi przepisy prawa i regulamin firmy, które wskazują listę towarów, których przesyłanie jest zabronione.  Ponadto z uwagi na szczególną dbałość brokera o przesyłki, informacja o ich zawartości podpowiada, które z nich wymagają szczególnej ostrożności. Po dokonaniu wyceny przesyłki należy wybrać przewoźnika, który ma wykonać usługę, dokonać wyboru opcji dostawy do punktu paczkowego lub zamówić kuriera po odbiór przesyłki pod wskazany adres i opłacić zlecenie. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Stalowej Woli

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: