Logo
Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Stalowa Wola

Zamów kuriera DHL w Stalowej Woli korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Stalowa Wola

Stalowa Wola w województwie podkarpackim jest zamieszkiwana przez prawie 60 tysięcy osób, w tym przez przedsiębiorców, którzy utrzymują kontakty handlowe z odbiorcami w całej Polsce. Kurier DHL w mieście obsługuje liczne przesyłki ze sklepów online, a także dostarcza i odbiera paczki od osób indywidualnych. Każdego dnia od godzin porannych aż do wieczora z oferty przewoźnika korzystają setki mieszkańców Stalowej Woli. Sporym zainteresowanem cieszą się zwłaszcza punkty DHL POP. Gdzie ich szukać? Jak z nich skorzystać? Kurier DHL Stalowa Wola prowadzi w całym mieście Punkty Odbioru Paczek, w których klienci firmy mogą odbierać i nadawać własne przesyłki. Punkty POP są czynne od poniedziałku do niedzieli lub od poniedziałku do soboty w zależności od lokalizacji. Najwięcej POP mieści się w sklepach Żabka. Pozostałe znajdują się w marketach Lidl, ABC i Kaufland oraz w salonie Inmedio. 

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Miejsce odbioru przesyłek i ich nadawania są rozłożone po całym mieście, dlatego mieszkańcy wszystkich osiedli bez trudu mogą dotrzeć do wybranego DHL POP. W razie potrzeby kurier DHL umożliwia zmianę punktu dostarczenia paczki i odebranie go bez dodatkowych opłat z innej lokalizacji. Paczki dostarczane przez kuriera trafiają do mieszkańców Stalowej Woli od poniedziałku do piątku, a także w soboty w godzinach poranych i przedpołudniowych. Bezpośrednio do adresatów dowożone są przesyłki niestandardowe i paletowe, które ze względu na masę i gabaryty nie mogą być magazynowane w DHL POP. W punktach odbierze się wyłącznie paczki do 25 kg i nada przesyłki o masie do 31,5 kg. Platforma globkurier.pl umożliwia szybkie wyszukanie ofert firm kurierskich, które działają na terenie Stalowej Woli. 

Dotyczy to między innymi DHL. Serwis na podstawie masy i rozmiarów paczki wskazuje, za ile i jak szybko dostarczy go kurier do adresata. Dzięki tym informacjom użytkownik podejmuje świadomą decyzję, z której oferty chce skorzystać. Opłata za paczkę jest pobierana przez Internet. Dla firm dodatkowo przygotowano system płatności odroczonych. Użytkownik otrzymuje gotową etykietę przewozową, którą nakleja na przesyłkę. Następnie dostarcza ją do wybranego punktu lub czeka na kuriera, który odbierze towary bezpośrednio z domu lub firmy klienta. Wszystkie paczki można śledzić od chwili nadania aż do czasu ich dostarczenia do adresata. Dodatkowo globkurier.pl umożliwia objęcie przesyłek ubezpieczeniem, gwarantującym wypłatę świadczenia w przypadku uszkodzenia lub zaginięcie paczki w czasie transportu.

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Stalowej Woli

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: