• globbox

  Globbox Kalisz

  Sprawdź ofertę GlobBox w Kaliszu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  Globbox Kalisz

  Globbox w Kaliszu ułatwi prowadzenie firmy w branży ecommerce i szybkie wysyłki towarów. Prowadzenie małej firmy sprzedażowej nie jest łatwe, a przy tym koszty są relatywnie duże. Aby móc zaoferować klientom nie tylko wysoką jakość usług, ale też dobre ceny, trzeba szukać oszczędności.  Doskonałym wyborem jest tani kurier GlobBox. Kalisz jest miastem, które  ma około 101 307 mieszkańców i działa w nim wiele firm e-commerce, które chętnie korzystają z jego usług. Dowiedz się na ten temat więcej.      

  Nadaj przesyłkę z Globbox

  W Kaliszu działa kilka punktów Globbox. Pierwszy z nich znajduje się przy ulicy Podmiejskiej 20 i działa od poniedziałku do soboty, od godz. 9.00 do 21.00. Kolejny można znaleźć w sklepie firmowym MLEKOVITKA pod adresem Asnyka 56D. Przy czym godziny otwarcia są inne. Od poniedziałku do piątku można nadawać i odbierać przesyłki od 7.00 do 16.00, natomiast w sobotę od 8.00 do 16.00, a w niedzielę od 7.00 do 15.00. Trzeci i ostatni znajduje się przy ulicy Legionów 30/32 i działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00, natomiast w sobotę od 8.00 do 12.00. Jeżeli jednak nie pasuje Ci żaden termin, to możesz zamówić kuriera do domu czy miejsca pracy. Nie zapomnij zapakować odpowiednio przesyłki, ale i wydrukować etykiety. Jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT to już na etapie zamawiania musisz podać NIP, bo w innym przypadku zostanie wystawiony paragon. Jeżeli chcesz nawiązać współpracę z GlobBox, to jest taka możliwość i wtedy możesz otrzymać jeszcze korzystniejszą ofertą. Jest ona także bardzo korzystna dla mikro przedsiębiorców, których w Kaliszu jest dużo. Zatem zamów kuriera online. GlobBox w Kaliszu oferuje także wysyłkę poza granice kraju. W tym przypadku szczególnie ważne jest odpowiednie przygotowanie paczki. 

   

  Przede wszystkim wysyłając przesyłkę nie możesz użyć koperty bąbelkowej. Najlepiej wybrać nowe pudełko wykonane z kartonu. Każdą rzecz musisz dodatkowo zabezpieczyć, stąd warto owinąć ją folią bąbelkową, ewentualnie dodatkowo folią stretch. Do pudełka trzeba jeszcze włożyć materiały amortyzujące, choćby w postaci pogniecionych gazet. Przedmioty nie mogą się przesuwać, gdyż w przypadku długiego transportu mogłyby zostać uszkodzone. Pozostaje już tylko zaklejenie pudełka taśmą samoprzylepną, najlepiej wzmocnioną, a przy tym górę i dół trzeba jeszcze zakleić w miejscu łączenia klap i to kilkakrotnie. Dopiero teraz możesz zmierzyć paczkę. Wymiary powinny być podane szczegółowo. Ale pamiętaj też, że GlobBox ma listę towarów wykluczonych, których w żadnym przypadku nie można wysyłać. Są to choćby żywe rośliny, zwierzęta, towary wymagające specjalnych warunków przewozu, broń czy amunicja, a także pieniądze czy dokumenty księgowe bądź przetargowe, podobnie jak przedmioty przewożone pod plombą celną. GlobBox dostarcza paczki aż do ponad 230 krajów, w tym nawet Stanów Zjednoczonych i ta oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Tutaj nie ma możliwości skorzystania z wysyłki pobraniowej, która obowiązuje tylko na terenie Polski i musi być zawsze ubezpieczona. 

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kaliszu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: