• Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

  Kurier DHL Kalisz

  Zamów kuriera DHL w Kaliszu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Kalisz

  W dzisiejszej dobie wysyłamy tysiące paczek krajowych i międzynarodowych. Na fakt ten wpływa przede wszystkim co raz większy rozwój handlu elektronicznego, a także migracja rodaków, wędrujących po całym świecie w poszukiwaniu źródeł dochodu. Tanie i solidne usługi kurierskie są zatem mocno pożądane. Jednakże wybór kuriera, porównanie stawek cenowych oraz opinii, zabiera sporą ilość czasu. Szczególnie kiedy orientacja na rynku kurierskim bazuje na poziomie zerowym. W Polsce funkcjonuje szereg firm kurierskich, obsługujących rynek krajowy i międzynarodowy. Jakimi aspektami zatem kierować się przy wyborze odpowiedniej firmy? I jak rynek kurierski kształtuje się w Kaliszu? Według rankingu przeprowadzonego w 2020 roku przez Gemius i Izbę Gospodarki Elektronicznej, jedną z najczęściej wybieranych przez rodaków firm kurierskich w zeszłym roku był DHL. DHL to niemiecki operator, funkcjonujący w Polsce od 1991 roku. Na wzrastającą popularność przewoźnika mają oczywiście wpływ niewygórowane ceny i wysoka jakość wykonywanych usługJednakże największe znaczenie, z punktu widzenia Klienta, mają proste i wygodne kanały nadawania paczek, wypracowane na przestrzeni lat przez firmę. Zwłaszcza, że dwa z nich nie wymagają wychodzenia z domu czy z firmy. 

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Pierwszą, atrakcyjną formą nadania paczki jest możliwość zamówienia kuriera drogą telefoniczną. Wystarczy skontaktować się telefonicznie z Działem Obsługi Klienta, pod numer telefonu: +48 43 6 345 350. Konsultant DHL posłuży pomocą w przejściu procesu nadawania paczki i uzgodni termin odbioru nadawanej przesyłki. Dodatkowym plusem takiego rozwiązania jest też możliwość uregulowania płatności za zlecenie bezpośrednio u kuriera. Dla Klientów, którzy stanowczo wolą opcję osobistego nadania przesyłki, DHL uruchomił na terenie Kalisza punkty DHL POP, w których można nadać lub odebrać paczkę. Są one zlokalizowane między innymi w sklepach Żabka na ul.: Śródmiejskiej 25,  Zamkowej 14, Braci Niemojowskich 65, Ułańskiej 9 oraz w sklepie ABC przy ul. Częstochowskiej 30. Wszystkie punkty są czynne w godzinach pracy poszczególnych placówek handlowych. Trzecim kanałem umożliwiającym nadanie przesyłki i zamówienie kuriera jest kanał Internet.  W tym przypadku, Klienci mają możliwość skorzystania bezpośrednio ze strony przewoźnika lub ze strony jednej z najlepszych platform transportowych – GlobKurier.pl. Jednakże, dla Klientów, dla których cena za nadanie przesyłki stanowi priorytet, korzystniejsza jest platforma GlobKirier.pl. Głównie z uwagi na fakt, iż platforma oferuje stawki za nadanie przesyłek zarówno krajowych jak i międzynarodowych niższe nawet 70% od stawek obowiązujących bezpośrednio u przewoźników. 

  Ponadto decydując się na platformę zyskujemy możliwość wyboru kuriera spośród ponad 50 firm. Zaletą platformy jest także brak konieczności rejestrowania i zakładania konta oraz brak jakichkolwiek opłat abonamentowych. Zatem wysyłka pojedynczej przesyłki nie wiąże się z żadnymi dodatkowo wymuszanymi opłatami czy zakładaniem niechcianego konta. Rejestracja i założenie konta na GlobKurier.pl niesie ze sobą szereg korzyści, zwłaszcza w przypadku przedsiębiorców, którzy nadają duże ilości paczek. Bowiem konto jest całkowicie darmowe i udostępnia dodatkowo między innymi: wysyłanie paczek za pobraniem, masowe nadawanie paczek czy zbiorcze tworzenie listów przewozowych. Ponadto zarejestrowane bezpłatne konto umożliwia przedsiębiorcom korzystanie z funkcji modernizacji kosztów dystrybucji, co niesie ze sobą kolejne rezerwy finansowe, rzędu kolejnych 30% oszczędności oraz opcję skorzystania z odroczonych terminów płatności. Ponadto prosty w obsłudze panel pozwala na szybki i nieskomplikowany proces nadania paczki. Kurierzy DHL pracują w dni robocze do godzin południowych oraz pomiędzy godziną 18.00, a 22.00. Są to przedziały czasowe, w których są dostarczane paczki i odbierane od Klientów nadane przesyłki.  

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kaliszu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: