Menu

globbox

Globbox Grudziądz

Sprawdź ofertę GlobBox w Grudziądzu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Grudziądz

Grudziądz znany z efektownego, najdłuższego drogowo-kolejowego mostu w Polsce jest również miejscem zakładania wielu przedsiębiorstw. Obecnie w tym mieście żyje ponad 93 tys. mieszkańców. Wielu z nich korzysta z usług kurierskich i transportowych na co dzień. Warto wiedzieć, że można na nich zaoszczędzić, a wystarczy wybrać taniego kuriera w Grudziądzu – Globbox. Gdzie znajdują się w tym mieście punkty nadania i odbioru, a także co warto wiedzieć na temat obsługi kurierskiej?

Nadaj przesyłkę z Globbox

Niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność gospodarczą w Grudziądzu, czy jesteś osobą prywatną, możesz nadawać i odbierać przesyłki z punktów Globbox w mieście, oczywiście w sytuacji, gdy właśnie z tej platformy dla usług przewozowych i transportu przesyłek skorzystałeś. Jeden z punktów nadania i odbioru znajduje się przy ul. Piłsudskiego 10, a dokładnie w Trafika mieszczącym się w Kauflandzie. Przesyłki można nadawać i odbierać od 7.00 do 21.45. Kolejny z punktów znajduje się przy Legionów 79-81. W tym miejscu usługa dostępna jest od godz. 7.00 do 20.00 od poniedziałku do soboty, a także w niedzielę od 8.00 do 14.00. Oczywiście, gdy nadaje się przesyłkę w niedzielę, kurier przyjeżdża po nią następnego dnia rano. Jeśli znajdujesz się blisko Śniadeckich 21, to w tym miejscu również są dostępne paczki do odbioru, a ponadto można nadać je do wybranego miasta w Polsce, a nawet za granicę. Ten punkt jest czynny od 7.00 do 20.00 od poniedziałku do soboty i od 8.00 do 14.00 w niedzielę. Długo czynny punkt nadania i odbioru Globbox w Grudziądzu znajdziesz także przy ul. Kulerskiego 21. Możliwość nadawania i odbioru przesyłek jest w tym miejscu od godz. 6.00 do 21.00 od poniedziałku do soboty. Szukając długo otwartego punktu nadania Globbox w niedzielę, warto zdecydować się właśnie na ten, gdyż jest otwarty w godz. od 9.00 do 21.00.

Paczki muszą być szczelnie opakowane, a także mieć naklejone listy przewozowe. W przypadku przesyłek zagranicznych konieczne są także dokumenty do odprawy celnej, które muszą trafić do koperty i być doklejone do przesyłki. Wśród nich jest faktura pro forma, oświadczenie, a także upoważnienie. Zamawiając kuriera na adres można się go spodziewać w godz. od 9.00 do 17.00 lub 18.00. Jeśli zamówienie zostało złożone do 11 kurier może przyjechać jeszcze tego samego dnia, a gdy zostaje złożone po tej godzinie, pojawia się w kolejnym dniu roboczym.  Aby nadać przesyłkę, musisz założyć konto na www.globbox.net. Dzięki temu możesz wyceniać swoje paczki, palety i koperty, a także wybrać najtańszą opcję kurierską. Wystarczy, że wpiszesz gabaryty, wagę i wybierzesz kraj nadania i odbioru. Po opłaceniu kuriera online trzeba wydrukować list przewozowy i zapakować bardzo dokładnie wszystkie paczki. W przypadku cennych przedmiotów, warto wykupić dodatkowo ubezpieczenie. Jest ono wręcz konieczne, gdy wysyłasz paczki za granicę. Globbox to tani kurier. Grudziądz jest miastem, gdzie wiele osób skorzystało już z możliwości taniej i co najważniejsze szybkiej wysyłki. Przesyłki krajowe trafiają do odbiorców w ciągu 1-2 dni roboczych.     

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Grudziądzu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: