Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Grudziądz

Zamów kuriera DHL w Grudziądzu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Grudziądz

Rynek kurierski jest obecnie jedną z najlepiej rozwijających się branż w Polsce. Ilość wysyłanych przesyłek z roku na rok rośnie. Szacuje się, iż średni wskaźnik rocznego wzrostu sięga 11%. Największy wpływ na tak dynamiczny rozwój ma oczywiście handel elektroniczny. Zwłaszcza teraz w dobie pandemii. W związku z błyskawicznie rosnącym popytem na usługi kurierskie, solidni i tani kurierzy są mocno poszukiwani. Sytuacja ta dotyczy całego kraju, w tym również Grudziądza. Jednakże wybór kuriera nie należy do prostych zadań, tym bardziej, że już w 2017 roku, na terenie kraju funkcjonowało aż 97 operatorów. Wśród nich jedną z najbardziej znanych i polecanych firm jest niemiecki DHL. DHL działa od 1969 roku. Początkowo firma dostarczała dokumenty transportem lotniczym z San Francisco do Honolulu. W 2002 roku przewoźnika przejęła niemiecka poczta i od tego momentu siedziba główna firmy znajduje w Niemczech, w mieście Bonn. W Polsce oddział DHL został uruchomiony w roku 1991. Obecnie firma obsługuje ponad 2300 tras kurierskich, zatrudnia ponad 5000 pracowników i utworzyła aż 3 różne kanały nadawania paczek i kontaktu z Klientem. 

  

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Z myślą o swoich obecnych i przyszłych Klientach DHL umożliwił możliwość zamówienia kuriera i nadania paczki przez telefon. Dzwoniąc do Działu Obsługi Klienta, pod numer: + 48 43 6 345 350 można uzyskać pomoc w procesie nadawania paczki i ustalić termin odbioru przesyłki z domu lub z firmy. Również płatność za usługę może zostać uregulowana bezpośrednio u kuriera. Dla Klientów, którzy wolą osobiście nadawać paczki, DHL utworzył punktu DHL POP, w których można nadawać i odbierać przesyłki. W Grudziądzu mieszczą się one w sklepach sieci Żabka na ul.:Wielkopolskiej 53A, Limanowskiego 110, Pojezierskiej 93, Bydgoskiej 36A oraz Łanowej 14A. Wszystkie punkty są czynne w godzinach pracy poszczególnych sklepów. Trzecią możliwością zamówienia kuriera DHL jest droga elektroniczna. Można w tym celu skorzystać ze strony internetowej DHL lub wybrać jedną z największych platform transportowych GlobKurier.pl. Obie strony przyniosą efekt nadania paczki i zamówienia kuriera. Z tą jednak różnicą, że za pośrednictwem GlobKurier.pl nadanie paczki może być znacznie tańsze. GlobKurier.pl to zawsze tani kurier Grudziądz. Platforma transportowa jaką jest GlobKurier.pl koncentruje w jednym miejscu ponad 50 firm kurierskich i transportowych. 

Jednakże największą korzyścią dla Klienta są niskie ceny. Wynoszą one bowiem nawet o 70% mniej, od wartości jaką należałoby uregulować, nadając przesyłkę bezpośrednio w wybranej firmie kurierskiej. Ponadto platforma umożliwia wysyłkę przesyłek bez konieczności rejestracji czy opłat abonamentowych. Należy jednak wziąć pod uwagę, że zarejestrowanym Klientom, którzy zdecydowali się na darmowe konto, przysługuje dodatkowo wiele innych profitów. Dotyczy to zwłaszcza Klientów firmowych, którzy nadają duże ilości przesyłek. Rejestrując się można bowiem dodatkowo korzystać między innymi z: możliwości nadawania przesyłek za pobraniemmasowego nadawania paczek, opcji opłacania zleceń funkcją prepaid czy otrzymywania jednej faktury zbiorczej przy płatnościach prepaid. Reasumując, warto pokusić się o założenie konta, tym bardziej, że jest ono zupełnie bezpłatne. Z kolei proces nadawania paczek jest bardzo prosty i szybkiJednakże, w związku z zamawianiem kuriera nasuwa się jeszcze pytanie, o termin jego wizyty. Kurierzy DHL dostarczają i odbierają przesyłki, w dni robocze do godzin południowych oraz od 18.00 do 22.00. Zatem w takich ramach czasowych należy oczekiwać kuriera. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Grudziądzu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: