Logo
Menu

globbox

GlobBox Bydgoszcz

Sprawdź ofertę GlobBox w Bydgoszczy i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Bydgoszcz

Prowadząc firmę w branży e-commerce stale korzysta się z usług firm kurierskich. Aby uzyskać najkorzystniejszą cenę wysyłki paczki czy też palety, warto skorzystać z Globbox. W Bydgoszczy dostępna jest ta usługa, gdyż znajduje się tu kilka punktów stacjonarnych. Co warto wiedzieć i jak wygodnie nadawać i odbierać paczki? Poznajcie szczegóły. Globbox Bydgoszcz – co warto wiedzieć?               

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Globbox to ogólnopolska sieć punktów paczkowych, która dostępna jest w małych miejscowościach i większych miastach. Także w Bydgoszczy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców dostępne są punkty kurierskie Globbox. Można dzięki nim nadawać przesyłki zarówno krajowe, jak i zagraniczne. W Bydgoszczy dostępne są 3 punkty. Jeden z nich mieści się przy ulicy Ludwika Solskiego 5 i jest czynny w godzinach od 7 do 21, od poniedziałku do soboty. Kolejny znajdziecie przy ul. Wojska Polskiego 16, a trzeci mieści się przy ul. Magnuszewskiej 8. Ten ostatni czynny jest w godzinach od 10 do 18 od poniedziałku do soboty i w sobotę od 10 do 14. W Globbox w Bydgoszczy możesz nadawać i odbierać przesyłki w wymienionych punktach. Jednak wchodząc na stronę globbox.net, możesz zamówić także kuriera, który odbierze od Ciebie przesyłkę. Jeśli zrobisz to do godz. 11, to przesyłka zostanie odebrana jeszcze tego samego dnia, a gdy zamówisz kuriera w późniejszych godzinach, odbierze paczkę w kolejnym dniu. Globbox chwali się tym, że niemal 100% przesyłek dociera do adresatów w ciągu jednego dnia. Nadaj przesyłkę w Globbox i zamów kuriera w Bydgoszczy. Aby nadać przesyłkę w Globbox musisz zarejestrować się na stronie.

Następnie możesz już korzystać z pełni jej funkcjonalności. Wystarczy wpisać parametry przesyłki. Musisz wiedzieć, że odbierane są paczki do 30 kg od klientów indywidualnych oraz do 50 kg od przedsiębiorców. Suma wymiarów paczki nie powinna przekraczać 210 cm. Paczkę kurier może odebrać w godzinach od 9 do 17. Możesz także wycenić przesyłkę, wydrukować list przewozowy i wybrać opcję nadania w punkcie. W takiej sytuacji masz nieco więcej czasu, wszak punkty są otwarte nawet do godziny 21. Tani kurier w Bydgoszczy w ramach usługi Globbox to gwarancja najniżej ceny. Musisz pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu swojej paczki. Przedmioty nie mogą się w niej przesuwać, zatem polecane jest wypełnienie styropianem, a także opakowanie ich folią bąbelkową. Przesyłki cięższe niż 30 kg traktowane są jako niestandardowe, podobnie jak te, które nie mają klasycznego kształtu. Przedmioty, które nie mieszczą się w standardowej paczce muszą być zabezpieczone przynajmniej trzykrotnie folią bąbelkową i dodatkowo taśmą. Aby zapobiec przemoknięciu paczki, warto zabezpieczyć ją dodatkowo folią stretch. W takiej sytuacji list przewozowy przyklejany jest oczywiście na wierzchnią warstwę, czyli folię.                         

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Bydgoszczy

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: