Logo
Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Bydgoszcz

Zamów kuriera  Poczta Polska w Bydgoszczy korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Bydgoszcz

Bydgoszcz jest stolicą województwa kujawsko – pomorskiego, gdzie wraz z Toruniem stanowi ośrodek akademicki, naukowy i kulturalny. Na tym terenie znajduje się aglomeracja Bydgoskiego Obszaru Funkcjonalnego, która cały czas się rozwija na wielu różnych płaszczyznach. Działają w nim przedsiębiorstwa handlowe, logistyczne i przemysłowe, a także transportowe, budowlane oraz sektor nowych technologii. Kurier w Bydgoszczy jest jedną z najczęściej poszukiwanych usług na terenie tego miasta i jego okolic. Zarówno mieszkańcy, jak i przedsiębiorcy z Bydgoszczy mają do wyboru oferty kilku przewoźników, jednak często stawiają na dwie opcje proponowane przez Pocztę Polską – Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48. W mieście znaleźć można 45 placówek Poczty Polskiej, w których można nadać i odebrać paczki Pocztex. Usługa Pocztex Ekspres 24 umożliwia najszybsze dostarczenie paczek – już w ciągu dwóch dni roboczych po dniu nadania, od poniedziałku do piątku. Co więcej, zamawiając ją można wybrać również jedną z opcji dodatkowych, jak doręczenie do 8:00, doręczenie do 9:00, doręczenie do 12:00, doręczenie na wskazaną godzinę, doręczenie po godzinie 17:00 lub doręczenie we wskazanym dniu. W przypadku usługi Pocztex Kurier 48, paczki dostarczane są najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, od poniedziałku do piątku.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Nadaj przesyłkę kurierską Pocztex w Bydgoszczy z GlobKurier.pl. Kurier Poczta Polska Bydgoszcz to usługa ciesząca się największą popularnością, jeśli chodzi o ofertę firm transportowych. Chętnie wybierają ją zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa i instytucje. To, co jest bardzo ważne to szeroka dostępność usług Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48 – duża ilość oddziałów Poczty Polskiej w różnych częściach miasta ułatwia łatwy i szybki dostęp. Chcąc wysłać paczkę kurierem Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48 wystarczy odwiedzić serwis GlobKurier.pl i wypełnić prosty formularz, na podstawie którego można poznać wycenę nadania paczki.

Konieczne jest uzupełnienie podstawowych danych, jak waga, wymiary oraz ilość paczek, a następnie należy kliknąć przycisk “zamów kuriera”. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie danych adresowych odbiorcy i nadawcy. Co ważne dla obu stron, każdą paczkę można śledzić za pośrednictwem strony internetowej, na każdym etapie jej podróży. GlobKurier.pl to gwarancja rzetelności usług, szybkiego dostarczania paczek i najniższych cen. Z tej formy nadawania przesyłek korzystają chętnie mieszkańcy Bydgoszczy i okolic, a także osoby z całego kraju.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Bydgoszczy

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: