• kurier dpd

  Kurier DPD Częstochowa

  Zamów kuriera DPD w Częstochowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DPD Częstochowa

  Aktualnie na polskim rynku usług transportowych dominuje kilka kluczowych firm. Jedną z nich jest właśnie kurier DPD, który swoją popularność zbudował na elastyczności działania oraz wyjątkowej sprawności w dostarczaniu przesyłek. Z tego artykułu dowiesz się, jak i gdzie nadać swoją korespondencję, a wszystko ekonomicznie i ekologicznie. Teraz w Twoim mieście! Jak na jednego z liderów sektora kurierskiego przystało, DPD może pochwalić się rozbudowaną siecią punktów partnerskich- DPD Pickup. Lokalizacje aż 17 stoisk charakteryzują się dużą dywersyfikacją, aby zapewnić maksymalną dostępność i bezproblemowe użytkowanie, niezależnie od miejsca pobytu. Mieszkańcy obszarów Starego Miasta mogą skorzystać z placówki umieszczonej na ulicy Krakowskiej, który czynny jest od godziny 06:00 do 19:00, również w każdą sobotę. Jeżeli interesują Cię jedynie punkty operujące w weekendy, istnieją trzy takie jednostki- Rakowska 3/5 oraz Zesłańców Sybiru 14 i Hantkiego 8.

  kurier dpd

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Co istotne, dwie ostatnie pozycje stanowią automaty przesyłkomatowe, więc wygodna obsługa z aplikacji czynna jest przez całą dobę! Przedsiębiorstwo transportowe zapewnia komfortowe korzystanie z serwisu, także dla wszystkich osób z ograniczeniami ruchu. W tym celu powstały dwa punkty dostosowane dla ludzi z niepełnosprawnościami- ulica Dojazdowa 1, który pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-18:15, a także ulica Filomatów 4/4. Ostatnia lokalizacja czeka na klientów w dni robocze, od godziny 10:00 aż do 18:00. Zamów kuriera! DPD to bardzo solidny, bezpieczny, ale również tani kurier. Częstochowa jest miastem skutecznie wypełnionym punktami obsługi wspomnianego transportowca, ale istnieje również sposób nadania paczki bez wychodzenia z domu! Globkurier.pl to operator logistyczny, który zaprojektował serwis do automatycznego kontaktu z przewoźnikiem.

  Cała procedura jest bardzo czytelna oraz intuicyjna, a wymaga jedynie kilku podstawowych informacji:
  – miejsce odbioru oraz dostarczenia paczki;
  – dokładne wymiary w centymetrach (długość, szerokość, wysokość);
  – waga przesyłki w kilogramach;
  – ilość sztuk.
  Podanie tych danych w zupełności wystarczy, aby otrzymać szybką wycenę usługi, a także propozycję najkorzystniejszego rozwiązania. Wybrany kurier pojawi się pod wskazanym adresem, aby zabrać zamówienie i bezpiecznie dowieźć je do punktu docelowego. Wybór takiej opcji generuje zauważalne korzyści finansowe oraz gwarantuje oszczędność naszego czasu, a wszystko w warunkach domowego zacisza!

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Częstochowa

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: