Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Częstochowa

Zamów kuriera DHL w Częstochowa korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Częstochowa

DHL to firma kurierska, która powstała pod koniec lat 60 ubiegłego wieku w Stanach Zjednoczonych, jednak w 2002 roku Deutsche Post przejęła wszystkie akcje firmy i stała się jej jedynym właścicielem. DHL rozwozi paczki na obszarze całej kuli ziemskiej, dostarczając przesyłki do ponad 220 krajów świata. DHL to firma, która jest znana z tego, że dowozi tam, gdzie inni przewoźnicy nie dostarczają paczek, a więc na przykład do Korei Północnej. Kurier DHL, czyli “kiedy dostanę moją paczkę”? Kurier DHL to osoba pracująca w określonym przez firmę przedziale czasowym. Doręczanie odbywa się: doręczanie w następnym dniu roboczym do południa; od 18 do 22; do końca dnia roboczego. Interesującą dla każdego klienta DHL opcją jest możliwość wyboru dostarczenia przesyłki w sobotę. Co więcej: ta usługa nie jest płatna dodatkowo, jak to ma miejsce w przypadku innych firm (czasem tej opcji w ogóle nie ma).

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Częstochowa to miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w województwie śląskim, siedziba powiatu częstochowskiego. Podobnie jak inne miasta Polski Częstochowa jest objęta siecią punktów partnerskich DHL. W Polsce owych punktów istnieje aktualnie ponad 12 tysięcy, w samej Częstochowie jest ich kilkadziesiąt. W mieście funkcjonuje jest Punkt Obsługi Klienta DHL, który znajduje się na ulicy Przemysłowej 57 (42-200 Częstochowa). Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18 oraz w soboty w godzinach od 8 do 14. 

Dla osób, które chcą taniego kuriera: GlobKurier.pl! Jeśli więc zależy Ci na tym, aby tani kurier (Częstochowa) dostarczył szybko i sprawnie Twoją paczkę pod wskazany adres, zamów kuriera przez stronę GlobKurier.pl!  Wyceń swoją paczkę w kilka sekund! Portal ukaże Ci koszty, które poniesiesz za określoną usługę. Wybierz najkorzystniejszą opcję, a kurier DHL (Częstochowa) dostarczy Twoją paczkę pod wskazany adres!

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Częstochowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: