Menu

Punkty nadania i odbioru przesyłek UPS

Korzystając z usług firmy kurierskiej UPS na platformie operatora logistycznego GlobKurier.pl, możesz nadać oraz odebrać przesyłkę w jednym z jej punktów. Jeśli chcesz skorzystać z tej możliwości wystarczy, że w trakcie uzupełniania formularza zamówienia zaznaczysz właściwą opcję. Paczkę możesz nadać lub odebrać w dowolnej chwili, w godzinach pracy punktu obsługi klienta. Firma UPS ma obecnie 34 punkty nadania i odbioru na terenie Polski, w tym m.in. w Białymstoku, Ełku, Kaliszu, Katowicach, Gorzowie Wielkopolskim, Ostrołęce, Toruniu oraz w Warszawie.

Mapa punktów nadania i odbioru przesyłek UPS

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy...

Punkty nadania paczek UPS

Nadając paczkę w oddziale UPS, nie musisz obawiać się, że kurier zapuka do Twoich drzwi, kiedy akurat będziesz poza domem. Ty sam bowiem decydujesz, kiedy dostarczysz ją do oddziału. Co musisz zrobić, aby skorzystać z takiej usługi? Przede wszystkim, zanim wybierzesz opcję nadania przesyłki w oddziale firmy UPS , dowiedz się, gdzie jest zlokalizowana. Punkty nadania nadania paczek UPS znajdują się głównie w większych miastach. Znajdź punkt nadania paczek UPS w pobliżu swojego domu lub pracy – oszczędzając czas i pieniądze! 

Pełną listę punktów nadań UPS znajdziesz powyżej. 

Po odpowiednim zapakowaniu paczki, wypełnij formularz zamówienia oraz dokonaj opłaty online. Następnie wydrukuj etykietę nadania i naklej ją na swoją przesyłkę. Gdy już dopełnisz wszystkich formalności – Twoja paczka będzie gotowa do nadania. Możesz udać się z nią pod adres najbliższego punktu nadań UPS.

Szybka wysyłka paczek w punktach nadań UPS

Chcesz szybko nadać przesyłkę UPS? Skorzystaj z wygodnej mapy punktów nadania paczki UPS, dzięki któremu znajdziesz miejsce najbliżej swojego domu! Nie musisz oczekiwać na kuriera, nadaj wygodnie paczkę o dowolnej godzinie. 

UPS nadaj paczkę w punkcie

Jak nadać przesyłkę do punktu odbioru UPS? Jest to niezwykle proste! Wybierz kraj docelowy i rozmiar paczki. Wybierając kuriera UPS zaznacz opcję “Nadam przesyłkę w punkcie nadania UPS” lub “Dostarcz do punktu odbioru paczek UPS”. Wprowadź dane odbiorcy (opcjonalnie adres odbiorcy), zaznaczając najbliższy punkt nadania i odbioru UPS.

Dostawa do punktu UPS Access Point - wymiary paczek

Jeżeli chcesz nadać przesyłkę bez konieczności oczekiwania na kuriera, wybierz punkty UPS. Należy pamiętać, iż przesyłka nie może być cięższa niż 20 kg i dłuższa niż 97 cm. Rozmiar przesyłki realizowany w punkcie nie może przekraczać 330 cm długości.

Punkty odbioru paczek UPS

Uwielbiasz zakupy internetowe, za to nie znosisz czekać na kuriera? Nie ma problemu. Możesz z powodzeniem odebrać swoją przesyłkę w jednym z punktów odbioru UPS. Gdy Twoja paczka już się tam znajdziesz, zostaniesz o tym poinformowany e-mailem oraz SMSem. Wpisując numer zamówienia lub numer przewozowy swojej paczki na stronie śledzenia przesyłki UPS możesz cały czas monitorować jej trasę i aktualny status.

UPS punkty odbioru i nadania paczek - korzyści

UPS Access Point to rozwiązanie, które niesie wiele zalet.

1. Szybka i prosta wysyłka.

2. Dogodny wybór lokalizacji, który znajduje się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

3. Wygodny odbiór paczki w punkcie o dowolnym czasie – bez oczekiwania na kuriera.

4. Oszczędność na kosztach przesyłki.