Menu

Punkty odbioru przesyłek ORLEN Paczka

Sieć ORLEN Paczka to ponad 1000 kiosków RUCHu, wybrane stacje paliw Orlen (czynne przez całą dobę), automaty paczkowe oraz placówki partnerskie, czyli tysiące małych sklepików i punktów usługowych, w których możesz szybko i wygodnie nadać lub odebrać swoją paczkę. Jeśli chcesz skorzystać z usługi Orlen Paczka, wystarczy, że podczas uzupełnienia formularza zamówienia na platformie GlobKurier.pl zaznaczysz właściwą opcję.

Mapa punktów​ odbioru przesyłek - ORLEN Paczka

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Punkty nadania paczek ORLEN Paczki

Chcąc nadać lub odebrać przesyłkę za pośrednictwem usługi Orlen Paczka na platformie GlobKurier, możesz wybrać punkt znajdujący się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Punkty przyjęć Orlen Paczka znajdziesz w kioskach RUCHu i na wybranych stacjach paliw Orlen oraz w tysiącach małych, osiedlowych sklepików i w punktach partnerskich oznaczonych logiem Orlen Paczka na terenie całego kraju. W celu nadania paczki, zaloguj się do Panelu Klienta GlobKurier, a następnie wybierz z mapy najdogodniejszy dla siebie punkt nadania przesyłek w ramach sieci Orlen Paczka. Opłać zamówienie online, wydrukuj etykietę nadania i naklej ją na swoją przesyłkę, a następnie zanieś do wybranego wcześniej punktu lub Automatu Paczkowego.

Usługi Orlen Paczka - nadanie

Jak zrealizować przesyłki do punktu nadań Orlen Paczka? Nadając paczkę w Orlen Paczka nie musisz martwić się o kuriera i termin odbioru paczki. Możesz zdecydować, kiedy i do którego punktu odbioru Orlen Paczka przekażesz swoją przesyłkę. Jak wybrać usługę Orlen Paczka punkty nadania? Podczas składania zamówienia, zaznacz tą opcję i wybierz punkt nadania w pobliżu miejsca zamieszkania lub miejsca pracy. Punkty nadań to m.in. stacje Orlen, automaty paczkowe, osiedlowe sklepy czy inne punkty partnerskie. 

Punkty odbioru paczek ORLEN Paczki

Realizując zakupy online, możesz skorzystać z usługi doręczania przesyłki do wybranego punktu odbioru Paczka Orlen. Najbliższy punkt odbioru paczki znajdziesz korzystając z interaktywnej mapy powyżej. Gdy przesyłka zostanie dostarczona do wybranego przez Ciebie punktu, otrzymasz SMS z kodem odbioru. Na odbiór paczki masz 3 dni, licząc od momentu otrzymania informacji o jej przybyciu do punktu lub Automatu Paczkowego. Przez cały czas możesz też śledzić swoją przesyłkę Orlen Paczki. Wystarczy, że wpiszesz nr zamówienia lub nr listu przewozowego.

Odbiór w punkcie Orlen - jak odebrać przesyłkę?

Odbiór przesyłki w punkcie jest niezwykle proste. Należy pamiętać, że nadawca przesyłki musi skorzystać z usługi dostawy do punktu odbioru Orlen Paczka. Podczas zamawiania dostawy należy wskazać konkretny punkt odbioru paczki.

Orlen Paczka punkty nadania i odbioru - korzyści

Usługi Orlen Paczka punkty odbioru oraz nadania niosą za sobą wiele zalet. 

1.Prosta i intuicyjna wysyłka.

2. Szeroki i dogodny wybór lokalizacji, znajdujący się w pobliżu miejsca zamieszkania.

3. Wysyłka paczki do punktu lub automatu paczkowego. 

4. Odbiór w dowolnym czasie – bez konieczności oczekiwania na kuriera. 

5. Oszczędność na kosztach przesyłki.

Punkty nadania i odbioru ORLEN Paczki

Zamówiłeś ORLEN paczkę  (paczkę w RUCHu) i poszukujesz najbliższego punkty, w którym możesz nadać paczkę? A może chcesz sprawdzić, w których punktach można nadać taką paczkę za pobraniem? Z pomocą przychodzi przygotowana przez nas lista dostępnych punktów sieci RUCH. Kliknij wybrane województwo, aby zobaczyć pełną listę lokalizacyjni w danym regonie.