Nasza nowa strona - sprawdź!

nowy.globkurier.pl

GLS Kurier

Firma kurierska GLS
 
kurier GLS

GLS Poland to firma kurierska, która jest obecnie jedną z czterech największych firm sektora kurierskiego na rynku. Dzięki GLS wyślesz swoją przesyłkę krajową i zagraniczną szybko i tanio. Firma świadczy nie tylko standardowe usługi kurierskie, ale też związane z nimi usługi dodatkowe. Z kurierem GLS w każdej chwili możesz śledzić swoją przesyłkę on-line, dzięki czemu łatwiej przewidzisz czas dostawy. Kurier GLS udostępnia także dla swoich klientów możliwość odbioru paczki w ParcelShopach. Jeśli nie będziesz mógł odebrać paczki od kuriera, możesz wybrać jeden z wielu punktów, w którym odbierzesz swoją paczkę w dogodnej dla Ciebie godzinie.
Na stronie przewoźnika znajdziesz listę takich punktów wraz z godzinami otwarcia. 
 
Usługi GLS Poland skupiają się głównie na ekspresowym dostarczaniu paczek na terenie Polski, ale firma transportuje również paczki międzynarodowe. Kurier GLS udostępnia także szereg usług dodatkowych, między innymi powiadomienie o dostawie wiadomością SMS czy dostawę przesyłek na koszt Odbiorcy. Ponadto GLS udostępnia dla swoich Klientów aplikację mobilną, dzięki której wygodnie możesz śledzić swoją przesyłkę za pomocą telefonu komórkowego, a nawet skanować kody kreskowe z listów przewozowych. 

Co zyskujesz nadając paczkę z GLS przezGlobKurier.pl?

Dzięki GlobKurier.pl możesz zamówić kuriera GLS nawet do 70% taniej! Jak to możliwe? Nieustająco negocjujemy nasze stawki w firmie GLS, by zaoferować naszym Klientom coraz niższe ceny – bez zbędnych umów i formalności!

Nie przepłacaj za swoje przesyłki – zamów kuriera GLS za pośrednictwem GlobKurier.pl już teraz!

 
‹ wróć