Opinie UPS

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy UPS? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Kurier UPS

3.2
Ocena na podstawie 110 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera
3.2
Ocena na podstawie 110 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera

Zastanawiasz się, czy zamówić kuriera UPS? Może zapoznanie się z opiniami o UPS pozwoli Ci podjąć decyzję. Zobacz, jak klienci oceniają firmę UPS. Jakie usługi są częściej polecane, a które klienci wybierają mniej chętnie. Jeśli miałeś okazje skorzystać z kuriera UPS, możesz podzielić się swoją opinią na naszej stronie.

Kurier UPS opinie

Filtruj

Kurier UPS – podstawowe informacje

Za pośrednictwem właśnie tego przewoźnika realizowane są między innymi ekspresowe doręczenia. Sprawdza się to szczególnie w przypadku pilnego nadawania dokumentów czy innych przesyłek w szczególnym trybie. Firmę UPS z przekonaniem możemy nazywać liderem w branży transportowo-logistycznej. Mają na koncie tysiące zrealizowanych dostaw, a ich logo jest jednym z najlepiej rozpoznawanych na świecie. Nadawałeś przesyłki z kurierem UPS? Zostaw opinie o UPS informując następnych użytkowników o poziomie prezentowanych usług.

Jak dodać opinie o UPS?

Dodanie opinii o UPS czyli ocenienie kuriera w rankingu zajmie Ci wyłącznie kilka chwil. Zaznacz odpowiednio przygotowane pola, dodaj liczbę gwiazdek oraz treść opinii. Tylko od Ciebie zależy co napiszesz w opinii o usłudze UPS – po wysłaniu formularza pojawi się ona w rankingu. Dziel się wiedzą i jakością – możesz wystawić opinię o UPS oceniając różne zamówienia.

Jak zrealizować usługę kurierską z UPS?

Cieszą Cię opinie o UPS i chcesz nadać paczkę za pośrednictwem tej firmy? Wejdź na Globkurier.pl i wyceń paczkę. Wybierz kraj nadania i odbioru, określ parametry i wybierz przewoźnika z dostępnych opcji. Przejdź krok po kroku przez prosty proces zamówienia Twojej przesyłki i potwierdź chęć realizacji usługi. Doręczenie do 12:00? Wybierz ekspres i dodaj opinię o UPS czy przewoźnik wywiązał się z deklarowanej gwarancji dostarczenia.    

Przesyłki i paczki UPS w GlobKurier.pl

Przewoźnik realizuje nadania w kraju, jak również za granicą. Wysyłka międzynarodowa UPS pod względem importu jak i eksportu posiada kilka ewentualności. Są to – UPS Worldwide, UPS Express, UPS Expedited, a każdy rodzaj wysyłki zagranicznej posiada dodatkowe usługi oraz możliwość sprawniejszego dostarczenia przesyłki wraz z jej śledzeniem: Śledzenie przesyłek UPS – tracking paczki | Globkurier.pl.

Podsumowanie informacji o UPS

Początki firmy UPS sięgają 1907 roku. Ta imponująca tradycja przełożyła się na ogromny sukces w branży. Dziś UPS jest największą firmą kurierską na świecie, przoduje w technologiach informatycznych, automatyzacji i zarządzaniu infrastrukturą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz szerokiej sieci dostaw, kurier UPS jest w stanie doręczyć przesyłkę nawet do najbardziej odległych zakątków świata. Jeśli szukasz firmy, która dostarcza przesyłki krajowe i zagraniczne w atrakcyjnych cenach, sprawdź ofertę GlobKurier.pl: Kurier UPS.