Opinie UPS

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy UPS? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Kurier UPS

2.8
Ocena na podstawie 170 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera
2.8
Ocena na podstawie 170 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera

Zastanawiasz się, czy zamówić kuriera UPS? Może zapoznanie się z opiniami o UPS pozwoli Ci podjąć decyzję. Zobacz, jak klienci oceniają firmę UPS. Jakie usługi są częściej polecane, a które klienci wybierają mniej chętnie. Jeśli miałeś okazje skorzystać z kuriera UPS, możesz podzielić się swoją opinią na naszej stronie.

Kurier UPS opinie

Filtruj

UPS
Ocena Ogólna: 1
Cena
Czas
Poleć kuriera
Opinia:
OMIJAJCIE WIELKIM ŁUKIEM!!!! Opowiem wam moja historię. Ubawicie się po pachy. Kurier zwrócił paczkę do sortowni, bo podobno nie zastał nikogo w domu. Status paczki zmienił się w międzyczasie na odmowe odebrania paczki i paczka miała zostać zwrócona do nadawcy w Hiszpanii. Historyjka szyta na miarę - kurier był, pani odmówiła przyjęcia paczki, wiec kurier zwraca do nadawcy. Super tylko, że pod adresem nie było żadnej Pani. I cała historia z dostarczeniem paczki się rypła. Po moim telefonie i rozmowie z bardzo arogancką, ale pewną siebie panią paczka miała zostać dostarczona w poniedziałek do punktu obioru UPS Access Point który zaproponowała. I co?, Ucieszony że temat został załatwiony, zostało tylko się pozbyć niesmaku, który pozostał po rozmowie. A tu bach i znowu powtórka z piątku. Paczka wstrzymana Kurier pobrał paczkę, a godzinę później widzę w apce na telefonie, że paczka została wstrzymana i zostanie dostarczona jak będzie to możliwe. Dzwonie kolejny raz w poszukiwaniu informacji i jaką dostaję odpowiedź - UPS Access Point który wybrała pani, a której ja nie będę uczył pracy, jest na urlopie!!! Czujecie klimat, sama go wybrała!!! Nawet nie mają informacji że taki punkt jest nieczynny. Historia się kończy tym że siedzę i grzecznie czekam w domu, bo ponoć po moich telefonach paczka będzie dostarczona dziś 🙂 ... Jest wtorek – Kolejny dzień czekam na paczkę Życzę wszystkim wytrwałości
Michał, 6 września 2022
UPS
Ocena Ogólna: 1
Cena
Czas
Poleć kuriera
Opinia:
UPS do dzisiaj, t.j. do 17.08.2022 nie dostarczył przesyłki nadanej z UK do Polski 19.07.2022. Przesyłka zawierała 3 paczki. Każda z tych paczek dotarła do Polski w innym terminie, t.j. 3.08-5.08 (choć były nadane jako jedna przesyłka) i ostatecznie zostały odprawione przez agencję celną UPS 9.08.2022. Od tamtej pory UPS nie potrafi ich dostarczyć do miejsca docelowego. Jedna paczka zaginęła - tracking urywa się na 10.08.2022, a pozostałe 2 są w magazynie najbliższym miejsca docelowego, ale UPS nie chce ich dostarczyć twierdząc, ze dostarczenie niekompletnej przesyłki (czyli 2 z 3 paczek) jest wbrew ich regulacjom wewnętrznym. Co więcej, infolinia UPS notorycznie wprowadza w błąd podając nieprawdziwe informacje. 12.08 poinformowano, że 2 przesyłki zostaną dostarczone tego dnia do godz. 16-tej, a ostatnia 16.08. Nic takiego nie nastąpiło. 16.08 infolinia twierdzi, że jedna paczka nadal nie przeszła odprawy celnej, czemu zaprzecza tego samego dnia agencja celna UPS, która potwierdza mailem, że wszystkie paczki były odprawione 9.08. Dalej, 17.08 infolinia dwukrotnie twierdzi, że po interwencji w centralnym magazynie w Strykowie, zagubiona paczka odnalazła się i ruszyła w dalszą drogę - również nieprawda. Moja firma ponosi wymierne straty finansowe z powodu opóźnienia w dostawie. Nie możemy wykonać terminowych zleceń dla naszych klientów. Tracimy czas i pieniądze. Reasumując, OMIJAJCIE UPS SZEROKIM ŁUKIEM! BANDA DYLETANTÓW KOMPLETNIE LEKCEWAŻĄCYCH KLIENTÓW! WYSTARCZY ZOBACZYĆ JAKIE MAJĄ OCENY NA WSZYSTKICH PORTALACH TEGO TYPU ORAZ W GOOGLE.
Szymon, 17 sierpnia 2022

Kurier UPS – podstawowe informacje

Za pośrednictwem właśnie tego przewoźnika realizowane są między innymi ekspresowe doręczenia. Sprawdza się to szczególnie w przypadku pilnego nadawania dokumentów czy innych przesyłek w szczególnym trybie. Firmę UPS z przekonaniem możemy nazywać liderem w branży transportowo-logistycznej. Mają na koncie tysiące zrealizowanych dostaw, a ich logo jest jednym z najlepiej rozpoznawanych na świecie. Nadawałeś przesyłki z kurierem UPS? Zostaw opinie o UPS informując następnych użytkowników o poziomie prezentowanych usług.

Jak dodać opinie o UPS?

Dodanie opinii o UPS czyli ocenienie kuriera w rankingu zajmie Ci wyłącznie kilka chwil. Zaznacz odpowiednio przygotowane pola, dodaj liczbę gwiazdek oraz treść opinii. Tylko od Ciebie zależy co napiszesz w opinii o usłudze UPS – po wysłaniu formularza pojawi się ona w rankingu. Dziel się wiedzą i jakością – możesz wystawić opinię o UPS oceniając różne zamówienia.

Jak zrealizować usługę kurierską z UPS?

Cieszą Cię opinie o UPS i chcesz nadać paczkę za pośrednictwem tej firmy? Wejdź na Globkurier.pl i wyceń paczkę. Wybierz kraj nadania i odbioru, określ parametry i wybierz przewoźnika z dostępnych opcji. Przejdź krok po kroku przez prosty proces zamówienia Twojej przesyłki i potwierdź chęć realizacji usługi. Doręczenie do 12:00? Wybierz ekspres i dodaj opinię o UPS czy przewoźnik wywiązał się z deklarowanej gwarancji dostarczenia.    

Przesyłki i paczki UPS w GlobKurier.pl

Przewoźnik realizuje nadania w kraju, jak również za granicą. Wysyłka międzynarodowa UPS pod względem importu jak i eksportu posiada kilka ewentualności. Są to – UPS Worldwide, UPS Express, UPS Expedited, a każdy rodzaj wysyłki zagranicznej posiada dodatkowe usługi oraz możliwość sprawniejszego dostarczenia przesyłki wraz z jej śledzeniem: Śledzenie przesyłek UPS – tracking paczki | Globkurier.pl.

Podsumowanie informacji o UPS

Początki firmy UPS sięgają 1907 roku. Ta imponująca tradycja przełożyła się na ogromny sukces w branży. Dziś UPS jest największą firmą kurierską na świecie, przoduje w technologiach informatycznych, automatyzacji i zarządzaniu infrastrukturą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz szerokiej sieci dostaw, kurier UPS jest w stanie doręczyć przesyłkę nawet do najbardziej odległych zakątków świata. Jeśli szukasz firmy, która dostarcza przesyłki krajowe i zagraniczne w atrakcyjnych cenach, sprawdź ofertę GlobKurier.pl: Kurier UPS.