• Opinie Rohlig SUUS

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Rohlig SUUS? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  Przewoźnik Rohlig SUUS

  Logo
  2.4
  Ocena na podstawie 94 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  2.4
  Ocena na podstawie 94 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Jeśli chcesz mieć pewność, że przewoźnik Rohlig SUUS spełnia Twoje oczekiwania, zapoznaj się z oceną oraz opiniami o Rohlig SUUS klientów, którzy skorzystali z usług tego przewoźnika. Dzięki opiniom o Rohlig SUUS dowiesz się, jakie rodzaje paczek są najczęściej wysyłane tym przewoźnikiem. Skorzystałeś z usług tego przewoźnika? Nie musisz być klientem GlobKurier.pl, aby wyrazić swoją opinie o Rohlig SUUS.

  Rohlig SUUS opinie

  Filtruj

  Informacje o firmie Rohlig SUUS

  To międzynarodowy przewoźnik, który cieszy się dużym poziomem zaufania wśród klientów. Powstała blisko 140 lat temu, założona przez Carla Röhliga w Bremen. Szybko przedsiębiorstwo stało się liderem na niemieckim rynku związanym z międzynarodowym transportem. Byłeś klientem SUUS? Dodaj opinie o SUUS do rankingu i daj przykład innym czy mogą cieszyć się wspominanym zaufaniem do jakości usług danego przewoźnika.

  Chce ocenić przewoźnika – jak dodać opinie o Rohlig SUUS?

  Opinie o Rohlig SUUS dodasz w zaledwie kilka chwil. Otwórz formularz oceny kuriera i wypełnij poszczególne elementy – rodzaj transportu, rodzaj przesyłki, nadanie (skąd i dokąd podróżowała przesyłka), podpis, treść opinii. Po uzupełnieniu kilku zdań o samej realizacji przyznajemy dla przewoźnika liczbę gwiazdek przy takich wartościach usługi jak szybkość transportu, jego koszt czy chęć polecenia firmy dalej innym klientom. Aby wystawić opinie o Rohlig SUUS nie musisz być klientem GlobKurier.pl. Po prostu podziel się z innymi swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami odnośnie przewoźnika.  

  Nadania z Rohlig SUUS w GlobKurier.pl

  Z jakich usług możesz skorzystać zamawiając kuriera Rohlig SUUS? Przede wszystkim będzie to wysyłka palet krajowych oraz międzynarodowych o wadze od 50 do 1000 kilogramów. Nadasz również sprawnie mniejsze półpalety. Rohlig SUUS obsługuje zarówno transport drogowy jak i kolejowy, lotniczy czy morski. Przesyłki w specjalnej ofercie dla biznesu rozpoczynają się od kwoty 269,86 zł bez opłaty paliwowej (paleta – Niemcy) czy 411,90 zł bez opłaty paliwowej (paleta – Holandia).

  Jak zamówić Rohlig SUUS?

  Wyceń za pośrednictwem wyszukiwarki półpaletę bądź paletę. Po wprowadzeniu wszystkich parametrów wyszukaj kurierów i wybierz z dostępnych ofert Rohlig SUUS. Przejdź kolejne etapy i uzupełnij zlecenie. Po jego realizacji nie zapomnij dodać opinii o Rohlig SUUS pod względem jakości usług.

  Śledzenie przesyłki Rohlig SUUS z GlobKurier.pl

  Zamawiając usługę  Rohlig SUUS za pośrednictwem GlobKurier.pl możesz monitorować trasę swojej paczki od chwili zlecenia zamówienia na wysyłkę aż do dostarczenia paczki do rąk odbiorcy. Więcej informacji o śledzeniu paczki znajdziesz tutaj: Śledzenie przesyłki ROHLIG SUUS Logistics – GlobKurier.pl

  Podsumowanie informacji o ROHLIG SUUS Logistics

  Przewoźnik cieszy się wieloletnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym. Firma rozpoczęła swoją działalność już 1 maja 1852 roku. Obecnie przewoźnik realizuje wszelkiego rodzaju dostawy, przesyłki drobnicowe, paletowe, frachtem nie tylko drogowym, ale również lotniczym oraz morskim. Jeśli poszukujesz firmy, która dostarczy Twoje przesyłki paczkowe i paletowe nie tylko w Polsce, ale także za granicę, sprawdź ofertę Rohlig SUUS w GlobKurier.pl, która dostępna jest na stronie: Przewoźnik Rohlig SUUS.