Opinie Raben

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Raben? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Przewoźnik Raben

Logo
3.3
Ocena na podstawie 93 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera
Logo
3.3
Ocena na podstawie 93 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera

Wysyłasz ważne zamówienie i zastanawiasz się, czy firma Raben spełni Twoje oczekiwania? Zobacz, opinie o Raben. Porównaj ocenę firmy Raben z innymi firmami transportowymi i wybierz odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Przekonaj się, jak usługi tej firmy oceniają inni. A jeśli korzystałeś już z usług tego przewoźnika, możesz dodać opinię o Raben i pomóc innym w podjęciu dobrej decyzji.

Raben opinie

Filtruj

O firmie Raben

Firma, która działa w branży logistycznej od 85 lat. Jej największe oddziały zlokalizowane są w takich państwach jak: Czechy, Estonia, Holandia, Niemcy, Litwa, Łotwa, Polska, Słowacja, Ukraina, Węgry, Włochy, Rumunia. Raben na pierwszym miejscu stawia potrzeby klienta – skupia się na sprawnej obsłudze wysyłek oraz jak najszybszej realizacji zlecenia. Jeżeli korzystałeś z usług firmy Raben, ale jeszcze nie dodałeś opinii o Raben w rankingu kurierów nie czekaj.

Jak wstawić opinie o Raben?

Zdecydowałeś się na dodanie opinii o Raben? Kliknij w czerwony przycisk nawołujący do oceny kuriera i wypełnij formularz. Oceniasz między innymi czas doręczenia Twojej przesyłki jak również same koszty transportu. Nie bez znaczenia jest również Twoja ostateczna opinia czy poleciłbyś dalej usługi operatora Raben, z których wcześniej skorzystałeś. Po wysłaniu formularza Twoja opinia o Raben pojawi się na stronie głównej z rankingiem wszystkich firm kurierskich, transportowych i spedycyjnych GlobKurier.pl

Przesyłki Raben w GlobKurier.pl

Przede wszystkich przewoźnik charakteryzuje się przesyłkami ciężkimi o dużych gabarytach. Przewoźnika Raben możesz zamówić w ofercie Globkurier.pl. Zapewnia on doręczenia w 48, transport palet i dłużyc na terenie całego kraju, a z usług dodatkowych darmowe powiadomienia o dostarczeniu Twojej paczki. Ceny palet rozpoczynają się od 136,80 zł netto bez opłaty paliwowej, natomiast dłużyc od 116,12 zł netto bez opłaty paliwowej.

Jak zamówić usługę Raben za pośrednictwem GlobKurier.pl?

Przeczytałeś więcej opinii o Raben i przekonany również swoim doświadczeniem chcesz zamówić kolejną przesyłkę? Możesz zrobić to sprawnie korzystając z GlobKurier.pl. Wpisz na szybkiej wycenie parametry swojej przesyłki (paleta/dłużyca) i z dostępnych ofert wybierz opcje z dostawą Raben. Po realizacji nie zapomnij dodać kolejnej oceny do rankingu.

Śledzenie przesyłki Raben z GlobKurier.pl

Zamawiając usługę Raben za pośrednictwem GlobKurier.pl masz możliwość śledzenia swojej paczki od czasu złożenia zamówienia aż do chwili doręczenia do końcowej destynacji. Więcej informacji o śledzeniu paczki znajdziesz tutaj: Śledzenie przesyłki Raben, monitoruj status przesyłki Raben – GlobKurier.pl

Podsumowanie informacji o Raben

Firma Raben działa w Polsce już od 1991 roku. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, świadczą wysokiej jakości usługi logistyczne. Raben oferuje usługi z zakresu logistyki kontraktowej w tym magazynowania, obsługi sklepów internetowych, krajowego oraz międzynarodowego transportu drogowego transportu morskiego i lotniczego. Jeśli chcesz skorzystać z tego wyspecjalizowanego przewoźnika, możesz zamówić go przez GlobKurier.pl. Oferta Raben jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które prowadzą małą bądź średnią firmę. Zobacz pełną ofertą na stronie: Przewoźniki Raben.