Menu

Opinie ORLEN paczka/paczka w RUCHu

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług ORLEN paczki/paczki w RUCHu? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.
Logo
2.8
Ocena na podstawie 893 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Sprawdzony przez GlobKurier ® Kurier zweryfikowany przez nasz wewnętrzny system jakości oceny dostawcy: aktualna polisa ubezpieczeniowa, prawidłowość licencji, możliwy tracking.
Logo
Sprawdzony przez GlobKurier ® Kurier zweryfikowany przez nasz wewnętrzny system jakości oceny dostawcy: aktualna polisa ubezpieczeniowa, prawidłowość licencji, możliwy tracking.
2.8
Ocena na podstawie 893 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Jak ORLEN paczkę oceniają klienci? Sprawdź opinie o ORLEN paczce. Przekonaj się, co stanowi największą zaletę tej usługi lub z jakimi problemami borykali się użytkownicy. Dodając opinie o ORLEN paczce, oceniasz różne aspekty tej usługi, dzięki temu w łatwy sposób porównasz, jak usługa wypada na tle konkurencyjnych firm. Zamówiłeś ORLEN paczkę? Dodaj swoją opinię! Nie musisz być klientem GlobKurier, aby móc dodać opinię o ORLEN paczce.

ORLEN Paczka/Paczka w RUCHu opinie

Filtruj

ORLEN Paczka
Ocena Ogólna: 1
Cena
Czas
Poleć kuriera
Opinia:
Obsługa klienta na najniższym poziomie z jakim do tej pory się zetknęłam. Na zwrot paczki czekałam ponad 1,5 tygodnia. Na infolinii pracownicy nie byli w stanie podać lokalizacji paczki, musiałam czekać kilka dni na odpowiedz. Awizo również zostało zagubione, na mój telefonu nie dotarł żaden sms- dopiero po moim upomnieniu droga mailową otrzymałam informacje o paczce. Miewam wątpliwości czy paczka była skierowana na wskazany przeze mnie adres, ponieważ konsultanci w korespondencji kilkukrotnie wskazywali adres doręczenia przesyłki mój adres nadania. Paczka nie trafiła we wskazane miejsce, po czym globkurier poprosił mnie o opłacenie zwrotu paczki - wysyłają na maila dokument windykacyjny, gdzie wcześniej nie otrzymałam informacji poprzedzającej o uiszczeniu ponownie opłaty. Konsultant po opłaceniu przeze mnie zwrotu poprosił o podanie adres na który nadać zwrot, otrzymałam po kilku dni sms ze paczka nie zostanie dostarczona we wskazane przeze mnie miejsce co jest absurdem bo właściciel punktu odbioru wiedział i oczekiwał na tą przesyłkę, to paczka trafiła na adres, który oddalony jest od wskazanego przeze mnie miejsca kilkanaście kilometrów… taka sytuacja powinna być niedopuszczalna. Pierwszy raz skorzystałam z globkurier i na pewno ostatni, mam nadzieje, ze po mojej wiadomości wyciągną Państwo jakieś wnioski, a wiadomość nie zostanie usunięta i będzie widnieć jako przestrogą dla innych pragnących skorzystać z Państwa usług.
Wasza klientka , 12 września 2023
ORLEN Paczka
Ocena Ogólna: 1.7
Cena
Czas
Poleć kuriera
Opinia:
To jak działa ta firma to porażka. Wybrałam Orlen paczkę, ponieważ była duża tańsza niż dostawa do Paczkomatu Inpost, a czas dostawy był taki sam 1-2 dni. Zamówienie ze sklepu zostało odebrane przez kuriera we wtorek po godzinie 15. W piątek zaczęłam się niepokoić dlaczego paczki nadal nie ma, potrzebowałam jej na sobotę, bo był to prezent dla koleżanki. Zadzwoniłam więc na infolinię, aby dowiedzieć się, gdzie znajduje się moja paczka, ponieważ ze śledzenia paczki nic nie można się dowiedzieć. Odebrał miły pan, który po sprawdzeniu powiedział, że ma informację, że paczka dotarła już do punktu odbioru, ale nie została jeszcze tam zarejestrowana. Poprosił mnie o numer telefonu i powiedział, że oddzwoni do mnie za kilka minut i faktycznie oddzwonił i powiedział mi, że nie udało mu się dodzwonić do tego punktu, ale jeżeli mam taką możliwość to poprosił, abym poszła tam i poprosiła o wydanie paczki, w razie problemów miałam dzwonić znowu na infolinię. Poszłam więc do sklepu, w którym miałam odebrać zamówienie, ale tam okazało się, że mojej paczki nie ma. Zadzwoniłam więc ponownie na infolinię tym razem odebrała pani, która po sprawdzeniu kodu powiedziała, że paczka jeszcze nie dotarła do punktu, bo kuriera tam jeszcze nie było. W piątek wieczorem sprawdziłam znowu śledzenie paczki, a tam pojawiła się informacja, że paczka znajduje się w kolejnej sortowni. Nie polecam Orlen paczki, może i cena jest atrakcyjna, ale to jak działa ta firma to jakiś żart. Nie dość, że nie dostarczają paczek w obiecanym terminie, to jeszcze robią z ludzi idiotów na infolinii, byleby się ich pozbyć. Nie polecam, szkoda nerwów.
Agnieszka , 15 lipca 2023
ORLEN Paczka
Ocena Ogólna: 2.7
Cena
Czas
Poleć kuriera
Opinia:
Szok, skandal i zgryzota. Kilka tygodni temu awaria paczkomatu, termin odbioru mija, odebrać nie mogę, bo na ekranie od 2 dni syntax error, więc pan na infolinii przekierowuje paczkę do najbliższego punktu odbioru (sklep spożywczy). Myślę sobie spoko, tam się nic nie prawa popsuć. Czekam drugi dzień, trzeci. Żadnej informacji. Dzwonię. Paczka nie została przekierowana, ale wróciła do adresata. Bo "ktoś w sortowni nie zauważył". Kilka dni temu podobnie. Tym razem +8 stopni, więc paczkomat niby działa, bo ktoś przede mną otworzył skrytkę. Teraz ja klikam otwórz, światełko nad skrytką miga, skrytka bardzo chce się otworzyć, już prawie, stęka, ale nie daje rady. Oczywiście akcji nie mogę powtórzyć, bo status paczki zmienił się na "odebrana", więc i kod odbioru wygasa. Taki system cwany. Dzwonię. Skrytki zdalnie nie otworzą, nowego kodu odbioru nie wygenerują, ale mogą przekierować. Teraz mi zapala się lampka. Ok, ale już raz tak przekierowaliście, że paczka dotarła na Podkarpacie. Sorry, ale innej opcji nie ma. Był piątek. Dzwonię w poniedziałek czy aby na pewno zlecenie przekierowania jest w systemie. Na pewno. I jeszcze mam dostać potwierdzenie na maila. Wtorek nic, środa nic. W czwartek w aplikacji pojawia się jakaś paczka, której to niby jestem nadawcą i wraca do odbiorcy. Dzwonię. "Ktoś w sortowni nie zauważył". Niezły prank, pośmialiśmy się, a teraz zwijajcie ten majdan.
Letni Amarant, 16 marca 2023
ORLEN Paczka
Ocena Ogólna: 3.7
Cena
Czas
Poleć kuriera
Opinia:
27.01.2023 o 01:37 odbierałem książkową przesyłkę z Orlen Paczka przy ul. Głównej 43C w Ustanowie, gm. Prażmów. Zdecydowanie odradzam z trzech powodów: 1) Odbiór zdalny nie był możliwy, ponieważ paczkomat błędnie ocenił moje miejsce położenia jako zbyt dalekie, mimo że stałem przed paczkomatem. 2) Wprowadziłem tylko kod odbioru ręcznie, bez koniczności podawania trzech ostatnich cyfr numeru paczki (jak w Żabce), ani mojego numeru telefonu (jak w InPoście). Gdybym pomylił jedną cyfrę, to być może wyjąłbym cudzą paczkę, tak jak ktoś inny mógłby odebrać moją. 3) Zauważyłem uchylone drzwiczki skrytki, mimo, że nie usłyszałem szczęku jej otwarcia. Wyjąłem paczkę wyglądającą na książkową, ale nie mogłem zamknąć drzwiczek. Sprawdziłem numer wyjętej paczki, która okazała się cudzą paczką. Włożyłem ją z powrotem za niedomykające się drzwiczki. Nadal ale nie mogłem odebrać swojej. Wpadłem na pomysł odświeżenia oprogramowania na serwerze. W tym celu (bezpłatnie) z aplikacji na smartfonie przedłużyłem termin odbioru o 24h, mimo, że nie było to konieczne. Wtedy po ponownym ręcznym wprowadzeniu kodu odbioru otwarła się się inna skrytka z moją paczką, tym razem ze szczękiem drzwiczek, które dało się zamknąć. Zadzwoniłem na podaną na paczkomacie infolinię, żeby poinformować Orlen Paczkę o zepsutym paczkomacie. Infolinia okazała się być infolinią całego Orlenu, co oznaczało dużo dłuższe, niż w InPoście wysłuchiwanie nagranych ofert przed połączeniem z konsultantem. Niestety wszyscy "konsultanci byli zajęci" przez 10 min. zapewne z powodu nawału klientów kwadrans po pierwszej w nocy. Nie dodzwoniłem się. Nie znalazłem również adresu email. Zrezygnowałem z poinformowania Orlen Paczki. Konkluzja - strach pomyśleć ile czasu trwałyby reklamacje, gdybym odebrał cudzą paczkę i ją otworzył. Dostawca broniłby się dowodem nadania mojej paczki, dopóki nie otrzymałby jej z powrotem, chyba, że ktoś inny odebrałby moją, co znacznie przedłużyłoby dostawę książki, o ile w ogóle byłoby to możliwe. Po raz pierwszy i ostatni skorzystałem z usługi Orlen Paczka.
TadziuB, 28 stycznia 2023