Opinie ORLEN paczka/paczka w RUCHu

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług ORLEN paczki/paczki w RUCHu? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.
Logo
1.9
Ocena na podstawie 393 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera
Logo
1.9
Ocena na podstawie 393 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera

Jak ORLEN paczkę oceniają klienci? Sprawdź opinie o ORLEN paczce. Przekonaj się, co stanowi największą zaletę tej usługi lub z jakimi problemami borykali się użytkownicy. Dodając opinie o ORLEN paczce, oceniasz różne aspekty tej usługi, dzięki temu w łatwy sposób porównasz, jak usługa wypada na tle konkurencyjnych firm. Zamówiłeś ORLEN paczkę? Dodaj swoją opinię! Nie musisz być klientem GlobKurier, aby móc dodać opinię o ORLEN paczce.

ORLEN Paczka/Paczka w RUCHu opinie

Filtruj

ORLEN Paczka
Ocena Ogólna: 1
Cena
Czas
Poleć kuriera
Opinia:
Paczka nie dotarła do mnie, status zmienił się z 'Twoja paczka jest już w drodze do punktu odbioru.' na 'Twoja paczka znajduje się w sortowni Katowice i wkrótce wyruszy w drogę do punktu.' Wydało mi się do dziwne, bo nie dostałam żadnego powiadomienia o możliwości odbioru, więc zadzwoniłam na infolinie. Po 15 minutach oczekiwania ktoś odebrał telefon (wielki minus za czas oczekiwania na połączenie, wynikający pewnie z niedoboru konsultantów). Z tego co dowiedziałam się na infolinii paczka została dostarczona do paczkomatu, ale ten jej nie zaczytał przez co nie dostałam powiadomienia, więc wróciła do sortowni. Dowiedziałam się, że powinnam otrzymać ją następnego dnia - tutaj na reakcje infolinii nie mogę narzekać, zobaczymy czy paczka faktycznie będzie do odbioru. Całościowo jednak na ten moment wielki minus za błąd paczkomatu i czas oczekiwania na infolinii. Gdybym nie zadzwoniła paczka pewnie wróciłaby do nadawcy. Była to paczka z apteki, na szczęście dni nie były gorące, wtedy 3 dni w automacie na pewno nie byłyby korzystne dla paczki. To mój 2 raz kiedy zamawiam coś Orlen paczką, za pierwszym razem czas dostarczenia był dłuższy niż inpost, ale generalnie założyłąm, że się zdarza, drugie zamówienie z dostawą przez Orlen i tym razem błąd paczkomatu. Trochę za bardzo niedopracowane to wszystko. Inpostem zamawiam regularnie od kilku lat, minimum 1 paczka na tydzień, takiej sytuacji nie było nigdy. Tylko raz zdarzył mi się kontakt z infolinią (zresztą jak się później okazało z winy nadawcy, szybko odebrali telefon, szybko też rozwiązali problem). Słaby początek dla Orlen Paczki. NIE POLECAM.
Anna, 6 września 2022

O firmie ORLEN Paczka

ORLEN paczka czyli jeszcze do niedawna Paczka w RUCHu. Firma chce dorównać potędze popularnych paczkomatów i ciągle rozwija swoje usługi. Obecnie nadając przesyłkę ORLEN będzie można skorzystać z 5 500 pick pointów, w których skład będą wchodziły automaty paczkowe, stacje ORLEN, kioski oraz sklepy. Nadawczo-odbiorcza siatka połączeń rozrasta się w niezwykle szybkim tempie. Korzystałeś z usługi ORLEN paczki/paczki w RUCHu? Oceń, pozostawiając własną opinie o ORLEN paczce w rankingu wszystkich firm kurierskich.

ORLEN paczka – jak dodać opinie?

Otwórz formularz oceny klikając w przycisk oceń kuriera. Otworzy się strona z informacjami do uzupełnienia. Zaznacz rodzaj transportu, określ skąd i dokąd podróżowała Twoja przesyłka. W największym polu tekstowym pozostawiliśmy miejsce na Twoją opinie o ORLEN paczce. Dodatkowo możesz przypisać gwiazdki do przewoźnika im więcej ich przyznasz tym pokażesz innym użytkownikom, że Twój transport realizowany był bez żadnych przeszkód. Proste? Oceń kuriera ORLEN paczka.

Usługi ORLEN paczki

Nadawanie ORLEN paczki jest procesem niezwykle sprawnym i nie zabierającym dużo czasu. W aktualnej ofercie znajdziemy między innymi znajome nam produkty takie jak: MINI Paczka w RUCHu i Paczka standardowa. Pojawią się jednak również paczki ORLEN. Cena ORLEN paczki zaczyna się od 5,98 zł (cena netto bez opłaty paliwowej). Jeżeli prowadzisz firmę zapoznaj się z całym cennikiem i skontaktuj z nami w kwestii dedykowanej oferty na usługi kurierskie. Pamiętaj również, żeby ocenić ORLEN paczkę/paczkę w RUCHu, jeżeli wybrałeś kiedykolwiek właśnie tą formę kurierską.

Nadanie ORLEN paczki w GlobKurier.pl

W GlobKurier.pl ORLEN paczkę nadasz od ręki. Wpisz parametry przesyłki i wyszukaj dostępne oferty. Usługa z czerwonym logiem ORLEN paczki będzie tą, której poszukujesz. Wybierz i przejdź przez kolejne etapy zamówienia. Po zrealizowanej usłudze wystaw opinie o ORLEN Paczce.

Śledzenie ORLEN paczki z GlobKurier.pl

Chcesz na bieżąco wiedzieć gdzie znajduje się Twoja paczka bez względu na to gdzie Ty się znajdujesz? Jedyne czego Ci potrzeba to dostęp do internetu i numer Twojego zamówienia. Skorzystaj ze specjalnej strony śledzenia ORLEN paczki – wklej w wolne pole numer zamówienia i sprawdzaj szczegóły. Kiedy i gdzie Ci wygodnie.

Podsumowanie informacji o ORLEN paczce

Między innymi dzięki sieci kiosków zlokalizowanych w całej Polsce od największych miast po najmniejsze miejscowości ORLEN dostarcza paczki z zamówieniami do każdego klienta. ORLEN paczka to możliwość odbierania i nadawania paczek w punktach sieci RUCH/ORLEN. W kraju dostępnych jest prawie 5 500 punktów. ORLEN paczka to wygodne i tanie rozwiązanie dla osób, które nie chcą, czekać aż kurier odbierze od nich paczkę i wolą same nadać ją w punkcie. Sprawdź ofertę na ORLEN paczkę w GlobKurier.pl: ORLEN paczka.