• Opinie GLS

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy GLS? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  Kurier GLS

  Logo
  3
  Ocena na podstawie 477 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  3
  Ocena na podstawie 477 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Chcesz skorzystać z usług GLS, ale zastanawiasz się, czy firma spełni Twoje oczekiwania? Zapoznaj się z opiniami o GLS klientów i przekonaj się, jak firma wypada na tle konkurencji. Z opinii o GLS dowiesz się, jakie usługi są najczęściej wybieranie i cieszą się najlepszą skutecznością. Korzystałeś z usług GLS? Oceń firmę. Nie musisz być klientem GlobKurier.pl, aby podzielić się swoją opinią o GLS.

  Kurier GLS opinie

  Filtruj

  GLS
  Ocena Ogólna: 1
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Opinia:
  Korzystanie z usług GLS tylko dla ludzi o nerwach ze stali. Zdecydowanie odradzam. Pech chciał, że sprzedawca nadał do mnie paczkę poprzez GLS zamiast DPD. Rano otrzymałam powiadomienie SMS z informacją o dostarczeniu przesyłki przez kuriera GLS dzisiaj. Po poprzednim doświadczeniu z GLS nogi się pode mną ugięły na myśl o przeprawie, jaka mnie czeka. Domownicy postawieni w stan gotowości. Z telefonem nie rozstaję się nawet na sekundę. Kurier się nie pojawił. Nie było też żadnego kontaktu telefonicznego. Po 15 otrzymuję wiadomość (oraz sprzedający) o nieskutecznym doręczeniu z powodu nieobecności adresata. Dzwonię na infolinię GLS z pytaniem o co chodzi. Otrzymuję numer bezpośredni do kuriera. Dzwonię z zapytaniem dlaczego nadał taki status o nieobecności adresata, skoro w ogóle nie przyjechał na miejsce dostawy. Początkowo kręci aż w końcu przyznaje, że nie odnalazł adresu i nadał taki status, bo nie odbierałam telefonu. Mówię, że nie mam nieodebranych połączeń. Odpowiada, że nie miałam zasięgu. Odpowiadam, że w takiej sytuacji otrzymałabym powiadomienie SMS o próbie kontaktu ale nie mam, a poza tym cały czas miałam doskonały zasięg. Nastąpiła zmiana zdania i dalej rozmowa przebiega na zasadzie strofowania mnie, że miałam wyłączony telefon a teraz mam pretensje. Kurier zaproponował, że wyśle mi zrzut ekranu z historii połączenia do mnie wykonywanego. Nie otrzymałam. Na pytanie kiedy skutecznie dostarczy przesyłkę powiedział, że za 2 dni (!!!) będzie rozwoził paczki w mojej okolicy. Na pytanie jaką mam gwarancję, że za 2 dni odnajdzie mój adres skoro jak twierdzi adresu nie ma w Google Maps i nie będzie sytuacji, że zaraportuje moją nieobecność powodując, że będę zmuszona pojechać po paczkę do filii oddalonej ponad 70 km. Nie wspomnę, że przy obecnych temperaturach wożenie przesyłki przez kilka dni najprawdopodobniej uczyni zawartość paczki niezdatną do użytku. Działka nie znajduje się w szczerym polu tylko graniczy z drogą wojewódzką (!!!). Kurierzy innych firm nie mają problemu z dotarciem do mnie.
  MS, 11 sierpnia 2022
  GLS
  Ocena Ogólna: 1
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Opinia:
  W dn. 02.08.2022r. o godz. 11:48 zadzwonił do mnie kurier GLS z numeru 517743804. Kurier powiedział, że ma dla mnie przesyłkę. Odpowiedziałem że cieszę się ale czy mogę oddzwonić za 30min bo jestem w tej chwili bardzo zajęty. Kurier odpowiedział szyderczo chamskim i pogardliwym tonem, że skoro robię zakupy przez internet to mam siedzieć w domu i czekać na kuriera. Zaproponowałem, że za pół godziny jestem w stanie podjechać w jakiekolwiek miejsce w Giżycku i odebrać przesyłkę. Na to przyznał, że za pół godziny to jego tu nie będzie. To był wtorek 02.08. ok godz. 19-20 tego samego dnia dostałem informację od systemu GLS z informacją ZŁY ADRES. Następnego dnia przesyłka była również w doręczeniu i żadnej informacji ani telefonicznej, ani żadnego aviso. i wieczorem znowu sms : BRAK ODBIORCY co jest kłamstwem. W czwartek trzeci raz ta sama sytuacja zero informacji tylko kolejny SMS wieczorem : BRAK ODBIORCY W MIEJSCU ZAMIESZKANIA. Podsumowując, nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z tak rażącym brakiem kultury osobistej, z pokazaniem pogardy dla drugiego człowieka. Czekałem na tą przesyłkę ale kurier był na tyle wyrachowany, wredny, chamski i bezczelny że postawił na swoim i udowodnił że nie dostarczy mi przesyłki na która czekałem. Nigdy wcześniej nie zostałem tak pogardliwie potraktowany i dziwię się że w firmie GLS jest miejsce dla takich ludzi. Zakupy przez internet robię od ponad 20 lat. Zawsze umawiam się z kurierami przed dostarczenie przesyłki, nawet odbieram przesyłki na dole żeby nie musieli się fatygować na drugie piętro w budynku Starostwa Powiatowego w Giżycku bo tutaj mam biuro. Z takim brakiem szacunku nie miałem do czynienia. Mam nadzieję że ktoś to przeczyta i wyciągnie konsekwencje od nieodpowiedzialnego kuriera. Na dzień dzisiejszy pozostało mi masowo odradzać wszystkim korzystającym z usług kurierskich firmy GLS bo jeżeli priorytetem jest wyrażenie zgody na podły humor lub brak humoru kuriera lub problemy patologiczne które kurier ma w rodzinie to klient jest pozostawiony sam sobie Dodam tylko że przesyłki nie odebrałem Czuję się tą sytuacją zażenowany oraz poszkodowany
  Piotr, 10 sierpnia 2022
  GLS
  Ocena Ogólna: 2.7
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Opinia:
  Po raz pierwszy jesteśmy rozczarowani pacą kurierów po polskiej stronie (paczka była wysyłana do Włoch z odbiorem od drzwi). Paczka została nadana w niedzielę, w poniedziałek otrzymaliśmy komunikat, że kurier będzie dopiero następnego dnia. Sytuacja jasna, zaksięgowanie wpłaty wymagało zapewne odrobinę czasu. We wtorek od samego rana czekaliśmy na kuriera. Oczekiwaliśmy na jakikolwiek kontakt, musieliśmy mieć pewność, że paczka zostanie odebrana na czas, bo następnego dnia wyjeżdżaliśmy na dłuższy czas za granicę. Po południu zaczęliśmy interweniować zarówno w Globkurierze, jak i u przewoźnika - GLS (dotychczas mieliśmy bardzo dobre doświadczenia z tą firmą). Kilkakrotnie usiłowaliśmy skontaktować się bezpośrednio z kurierem telefonicznie, bez rezultatu. Na wysyłane dodatkowo wiadomości SMS również nie otrzymaliśmy jakiejkolwiek odpowiedzi. Na odbiór czekaliśmy cały dzień - do godziny 20.00 nikt się nie pojawił.Wówczas po ponownej interwencji otrzymaliśmy jedynie komunikat, że kurier wrócił już do bazy i paczka nie zostanie już w tym dniu odebrana. Straciliśmy cały dzień czekając, dodatkowo strasznie to nam skomplikowało naszą sytuację, nie wiedzieliśmy czy i kiedy paczka zostanie odebrana. W związku z naszym wyjazdem zwróciliśmy się o pomoc do znajomych, którzy mieli monitorować odbiór paczki w następnym dniu. Paczka została odebrana dopiero w środę. Z cała pewnością następnym razem wybierzemy innego przewoźnika. Szkoda, bo jak już wspominałem, wcześniej ocenialiśmy firmę GLS bardzo dobrze. Nigdy dotychczas nie mieliśmy problemu z bezpośrednim kontaktem z kurierem. Zawsze dostawaliśmy wiadomość z orientacyjną godziną odbioru. Paczka zawsze była odbierana następnego dnia. 🙁
  Przemysław Stecewicz, 14 lipca 2022

  O firmie GLS

  Z firmą kurierską GLS nadasz przesyłki zarówno w kraju jak i za granica. Przewoźnik przede wszystkim w swoich działaniach skupia się jednak na Europie. Nadawałeś paczkę za granicę z GLS? Wystaw opinie o firmie w rankingu kurierów GlobKurier.pl. GLS powstał pod koniec 1999 roku, a jego szybki rozwój spowodował, że obecnie jest to stabilny i znany na rynku operator kurierski obsługujący 40 państw europejskich i 8 stanów w Ameryce.

  Chcę wystawić opinie o GLS – jak to zrobić?

  Jeżeli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi użytkownikami możesz dodać opinie o przewoźniku do rankingu. Wystarczy, że wypełnisz formularz oceny dla danej firmy kurierskiej. Wskaż nam informacje o szybkości doręczenia, rodzaju oraz kosztach transportu. Pozostaw komentarz bez względu na to czy usługa została wykonana perfekcyjnie czy zdarzyły się jakieś komplikacje podczas realizacji zamówienia. Pamiętaj nie musisz być klientem GlobKurier.pl by dodawać opinie o kurierach w rankingu. Po kliknięciu przycisku wyślij nowa ocena pojawi się w rankingu.

  Paczki GLS w GlobKurier.pl

  Jesteś zadowolony z usług przewoźnika i przeczytałeś kolejne pozytywne opinie o GLS? Za pośrednictwem GlobKurier.pl również możesz skorzystać z usług kurierskich tego operatora. W ten sposób szybko nadasz paczkę za granicę do takich destynacji jak np. Niemcy, Austria, Czechy, Dania czy Szwecja. Ceny rozpoczynają się od 12,62 zł netto za przesyłkę do 30 kg bez opłaty paliwowej – dla klientów zarejestrowanych, czyli takich posiadających darmowe konto w GlobKurier.pl.

  Jak zamówić kuriera GLS za pośrednictwem GlobKurier.pl?

  Zamówienie kuriera GLS jest proste. Wystarczy wejść na szybką wycenę, wybrać odpowiednie destynację (skąd i dokąd ma zostać nadana przesyłka), wpisać parametry paczki, jej wagę oraz ilość sztuk. Następnie wyszukujemy wśród dostępnych ofert firm kurierskich przewoźnika GLS i zamawiamy jego usługę. Po realizacji, czyli dotarciu transportu do odbiorcy można wystawić opinie o GLS. Im więcej przewoźnik będzie posiadał ocen, tym lepiej odbiorcy poznają wartość jego usług.

  Śledzenie przesyłki GLS z GlobKurier.pl

  Zamówienie kuriera to nie ostatni krok, który klient wykonuje za pośrednictwem strony operatora logistycznego GlobKurier.pl. Pośrednik umożliwia odbiorcą bieżący monitoring paczki. Jest to niezwykle ważne w szczególności jeżeli chodzi o transport międzynarodowy. Wejdź na stronę, wpisz numer zamówienia i śledź przesyłkę GLS.

  Podsumowanie informacji o GLS

  Firma GLS powstała w 1998, to ponad 20-letnie doświadczenie sprawia, że przewoźnik GLS cieszy się ogromnym zaufaniem klientów i niemalejącym zainteresowanie. GLS obsługuje ponad 270 000 klientów i jest europejskim liderem jakości w logistyce paczek. Oferuje zarówno usługi krajowe jak i międzynarodowe, które dostosowane są zarówno do potrzeb klientów indywidualnych i biznesowych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jest w stanie zapewnić wysoką jakość świadczonych usług. Sprawdź ofertę firmy kurierskiej GLS w GlobKurier.pl: Kurier GLS.