Opinie GLS

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy GLS? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Kurier GLS

3.8
Ocena na podstawie 146 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera
3.8
Ocena na podstawie 146 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera

Chcesz skorzystać z usług GLS, ale zastanawiasz się, czy firma spełni Twoje oczekiwania? Zapoznaj się z opiniami o GLS klientów i przekonaj się, jak firma wypada na tle konkurencji. Z opinii o GLS dowiesz się, jakie usługi są najczęściej wybieranie i cieszą się najlepszą skutecznością. Korzystałeś z usług GLS? Oceń firmę. Nie musisz być klientem GlobKurier.pl, aby podzielić się swoją opinią o GLS.

Kurier GLS opinie

Filtruj

O firmie GLS

Z firmą kurierską GLS nadasz przesyłki zarówno w kraju jak i za granica. Przewoźnik przede wszystkim w swoich działaniach skupia się jednak na Europie. Nadawałeś paczkę za granicę z GLS? Wystaw opinie o firmie w rankingu kurierów GlobKurier.pl. GLS powstał pod koniec 1999 roku, a jego szybki rozwój spowodował, że obecnie jest to stabilny i znany na rynku operator kurierski obsługujący 40 państw europejskich i 8 stanów w Ameryce.

Chcę wystawić opinie o GLS – jak to zrobić?

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi użytkownikami możesz dodać opinie o przewoźniku do rankingu. Wystarczy, że wypełnisz formularz oceny dla danej firmy kurierskiej. Wskaż nam informacje o szybkości doręczenia, rodzaju oraz kosztach transportu. Pozostaw komentarz bez względu na to czy usługa została wykonana perfekcyjnie czy zdarzyły się jakieś komplikacje podczas realizacji zamówienia. Pamiętaj nie musisz być klientem GlobKurier.pl by dodawać opinie o kurierach w rankingu. Po kliknięciu przycisku wyślij nowa ocena pojawi się w rankingu.

Paczki GLS w GlobKurier.pl

Jesteś zadowolony z usług przewoźnika i przeczytałeś kolejne pozytywne opinie o GLS? Za pośrednictwem GlobKurier.pl również możesz skorzystać z usług kurierskich tego operatora. W ten sposób szybko nadasz paczkę za granicę do takich destynacji jak np. Niemcy, Austria, Czechy, Dania czy Szwecja. Ceny rozpoczynają się od 12,62 zł netto za przesyłkę do 30 kg bez opłaty paliwowej – dla klientów zarejestrowanych, czyli takich posiadających darmowe konto w GlobKurier.pl.

Jak zamówić kuriera GLS za pośrednictwem GlobKurier.pl?

Zamówienie kuriera GLS jest proste. Wystarczy wejść na szybką wycenę, wybrać odpowiednie destynację (skąd i dokąd ma zostać nadana przesyłka), wpisać parametry paczki, jej wagę oraz ilość sztuk. Następnie wyszukujemy wśród dostępnych ofert firm kurierskich przewoźnika GLS i zamawiamy jego usługę. Po realizacji, czyli dotarciu transportu do odbiorcy można wystawić opinie o GLS. Im więcej przewoźnik będzie posiadał ocen, tym lepiej odbiorcy poznają wartość jego usług.

Śledzenie przesyłki GLS z GlobKurier.pl

Zamówienie kuriera to nie ostatni krok, który klient wykonuje za pośrednictwem strony operatora logistycznego GlobKurier.pl. Pośrednik umożliwia odbiorcą bieżący monitoring paczki. Jest to niezwykle ważne w szczególności jeżeli chodzi o transport międzynarodowy. Wejdź na stronę, wpisz numer zamówienia i śledź przesyłkę GLS.

Podsumowanie informacji o GLS

Firma GLS powstała w 1998, to ponad 20-letnie doświadczenie sprawia, że przewoźnik GLS cieszy się ogromnym zaufaniem klientów i niemalejącym zainteresowanie. GLS obsługuje ponad 270 000 klientów i jest europejskim liderem jakości w logistyce paczek. Oferuje zarówno usługi krajowe jak i międzynarodowe, które dostosowane są zarówno do potrzeb klientów indywidualnych i biznesowych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jest w stanie zapewnić wysoką jakość świadczonych usług. Sprawdź ofertę firmy kurierskiej GLS w GlobKurier.pl: Kurier GLS.