Opinie DPD

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy DPD? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Kurier DPD

3.8
Ocena na podstawie 285 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera
3.8
Ocena na podstawie 285 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera

Doręczenie przesyłki krajowej lub międzynarodowej może stanowić niemałe wyzwanie, dlatego warto to zadanie zlecić profesjonalistom. Poznaj opinie klientów o DPD. Przekonaj się, jakie problemy napotkali klienci, a jakie usługi wybierają najchętniej. Możesz również porównać ocenę DPD z innymi firmami kurierskimi. A jeśli zamawiałeś kuriera, możesz także zostawić swoją opinię o firmie DPD.

Kurier DPD opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku DPD

Gigant na polskim rynku, jeżeli chodzi o branżę kurierską od wielu lat realizujący transport krajowy i międzynarodowy. W 2020 roku w czasie pandemii koronawirusa dostarczyli do odbiorców blisko 193,5 miliona przesyłek. Na pierwszym miejscu stawiają potrzeby konsumenta – paczka musi trafić do niego szybko i bezpiecznie. A Ty jak oceniasz te wartości w firmie kurierskiej DPD? Skorzystaj z formularza oceny i wystaw opinie o kurierze DPD.

Jak ocenić kuriera DPD i wystawić opinie?

Skorzystałeś z usług DPD i chcesz podzielić się opinią o tym kurierze? To szybki i sprawny proces. Kliknij przycisk oceń kuriera, wypełnij informacje w formularzu i kliknij wyślij. Po akceptacji Twoja opinia o DPD będzie widoczna na stronie. Oceń jak przebiegał Twój transport, by podzielić się z innymi użytkownikami niezbędnymi danymi na temat usług przewoźnika. 

Usługi kuriera DPD w Globkurier.pl

Z przewoźnikiem DPD w transporcie krajowym wyślemy miedzy innymi koperty, paczki czy palety EURO. Ceny przesyłek DPD zaczynają się od 10,70 zł (netto bez opłaty paliwowej). Dla firm oferujemy jednak dedykowane ceny i niższe stawki – chcesz odebrać ofertę dla Twojego biznesu sprawdź cennik i napisz do nas. W GlobKurier.pl specjalizujemy się również w transporcie międzynarodowym. Jednym z przewoźników realizujących takie zlecenia jest firma DPD. Obsługują transporty miedzy innymi do Włoch, Austrii, Hiszpanii czy Niemiec. Jeżeli wysyłałeś za granicę z tym przewoźnikiem zostaw opinie o DPD i podziel się skąd i dokąd podróżowała Twoja przesyłka. 

Jak zamówić kuriera DPD za pośrednictwem GlobKurier.pl?

Chcesz zamówić kuriera DPD przez GlobKurier.pl? Wejdź na szybką wycenę, uzupełnij wszystkie parametry swojej paczki – długość, szerokość, wysokość, wagę i ilość sztuk, a następnie kliknij aktualizuj oferty kurierów. Z wybranych dostępnych opcji wybierz kuriera DPD. Po realizacji zamówienia nie zapomnij ocenić DPD w naszym rankingu.

Śledzenie przesyłki DPD z GlobKurier.pl

Jak każdy pewnie chcesz mieć pewność, że Twoja przesyłka bezpiecznie dotarła do odbiorcy. Z GlobKurier.pl możesz w łatwy sposób monitorować jej status podczas całego transportu. Wystarczy, że wejdziesz na stronę Śledzenie przesyłki DPD  i wpiszesz w pole numer zamówienia.

Podsumowanie DPD

Kurier DPD cieszy się sporą popularnością wśród klientów, nie bez przyczyny jest jedną z najczęściej wybieranych firm kurierskich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie zrealizować transport krajowy oraz międzynarodowy. Firma DPD funkcjonuje na rynku od 1991 roku, dziś swoją ofertę kieruje do szerokiego grona odbiorców, zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych. DPD gwarantuje wysoki standard swoich usług. Za ich pośrednictwem możesz nadać przesyłki paczkowe i paletowe. Jeśli chcesz skorzystać z usług tej firmy kurierskiej w atrakcyjnych cenach, sprawdź ofertę GlobKurier.pl dostępną na stronie: Kurier DPD.